Klub Sportowy Brzoza - strona nieoficjalna

Strona klubowa
  • Wyniki ostatniej kolejki:
  • Lubienianka Lubień Kujawski - Goplania Inowrocław 3:0
  • GKS Baruchowo - Zdrój Ciechocinek 5:0
  • Łokietek Brześć Kujawski - Gopło Kruszwica 2:2
  • Kujawiak Kowal - Szubinianka Szubin 5:1
  • KS Prisma Dent Brzoza - LTP Lubanie 2:0
  • Kujawianka Strzelno - Ziemowit Osięciny 2:0
  • Wisła Dobrzyń - Noteć Łabiszyn 2:0
  • Mień Lipno - BOSiR Barcin 1:1
  •        

Fanpage Facebook

 

PayPal - Klub50

Klub 50 KSB

 

Najlepsi typerzy

Zaloguj się, aby typować.
Lp. Osoba Pkt.

Statystyki drużyny

Statystyki

Brak użytkowników
zalogowanych i 8 gości

dzisiaj: 220, wczoraj: 705
ogółem: 1 631 483

statystyki szczegółowe

Terminarz

Rozgrywki Ligowe

Kol. Data Drużyna 1 Wynik Drużyna 2 Relacja
2019-08-10 Wisła Dobrzyń 1:2 KS Prisma Dent Brzoza relacja ›
2019-08-10 Mień Lipno 0:6 Kujawiak Kowal zobacz ›
2019-08-10 BOSiR Barcin 2:3 Łokietek Brześć Kujawski zobacz ›
2019-08-10 Noteć Łabiszyn 1:0 GKS Baruchowo zobacz ›
2019-08-10 Ziemowit Osięciny 0:3 Goplania Inowrocław zobacz ›
2019-08-10 LTP Lubanie 4:1 Zdrój Ciechocinek zobacz ›
2019-08-10 Szubinianka Szubin 0:9 Gopło Kruszwica zobacz ›
2019-08-11 Kujawianka Strzelno 1:1 Lubienianka Lubień Kujawski zobacz ›
2019-08-17 KS Prisma Dent Brzoza 4:1 Mień Lipno relacja ›
2019-08-17 Lubienianka Lubień Kujawski 0:3 Gopło Kruszwica zobacz ›
2019-08-17 Zdrój Ciechocinek 3:0 Szubinianka Szubin zobacz ›
2019-08-17 Goplania Inowrocław 3:4 LTP Lubanie zobacz ›
2019-08-17 GKS Baruchowo 7:0 Ziemowit Osięciny zobacz ›
2019-08-17 Łokietek Brześć Kujawski 2:1 Noteć Łabiszyn zobacz ›
2019-08-17 Kujawiak Kowal 2:2 BOSiR Barcin zobacz ›
2019-08-17 Kujawianka Strzelno 1:0 Wisła Dobrzyń zobacz ›
2019-08-24 LTP Lubanie 1:1 GKS Baruchowo zobacz ›
2019-08-24 Ziemowit Osięciny 2:3 Łokietek Brześć Kujawski zobacz ›
2019-08-24 Wisła Dobrzyń 3:3 Lubienianka Lubień Kujawski zobacz ›
2019-08-24 Szubinianka Szubin 1:3 Goplania Inowrocław zobacz ›
2019-08-24 Gopło Kruszwica 5:2 Zdrój Ciechocinek zobacz ›
2019-08-24 Noteć Łabiszyn 0:3 Kujawiak Kowal zobacz ›
2019-08-24 Mień Lipno 2:1 Kujawianka Strzelno zobacz ›
2019-08-25 BOSiR Barcin 1:2 KS Prisma Dent Brzoza relacja ›
2019-08-30 Wisła Dobrzyń 3:1 Mień Lipno zobacz ›
2019-08-31 KS Prisma Dent Brzoza 4:3 Noteć Łabiszyn zobacz ›
2019-08-31 Łokietek Brześć Kujawski 1:2 LTP Lubanie zobacz ›
2019-08-31 GKS Baruchowo 1:1 Szubinianka Szubin zobacz ›
2019-08-31 Lubienianka Lubień Kujawski 3:3 Zdrój Ciechocinek zobacz ›
2019-08-31 Goplania Inowrocław 2:4 Gopło Kruszwica zobacz ›
2019-08-31 Kujawianka Strzelno 1:4 BOSiR Barcin zobacz ›
2019-08-31 Kujawiak Kowal 8:0 Ziemowit Osięciny zobacz ›
2019-09-07 Mień Lipno 2:4 Lubienianka Lubień Kujawski zobacz ›
2019-09-07 BOSiR Barcin 4:1 Wisła Dobrzyń zobacz ›
2019-09-07 Noteć Łabiszyn 3:0 Kujawianka Strzelno zobacz ›
2019-09-07 Ziemowit Osięciny 2:4 KS Prisma Dent Brzoza zobacz ›
2019-09-07 LTP Lubanie 1:4 Kujawiak Kowal zobacz ›
2019-09-07 Szubinianka Szubin 2:5 Łokietek Brześć Kujawski zobacz ›
2019-09-07 Gopło Kruszwica 2:0 GKS Baruchowo zobacz ›
2019-09-07 Zdrój Ciechocinek 1:1 Goplania Inowrocław zobacz ›
2019-09-14 Lubienianka Lubień Kujawski 3:0 Goplania Inowrocław zobacz ›
2019-09-14 GKS Baruchowo 5:0 Zdrój Ciechocinek zobacz ›
2019-09-14 Łokietek Brześć Kujawski 2:2 Gopło Kruszwica zobacz ›
2019-09-14 Kujawiak Kowal 5:1 Szubinianka Szubin zobacz ›
2019-09-14 KS Prisma Dent Brzoza 2:0 LTP Lubanie zobacz ›
2019-09-14 Kujawianka Strzelno 2:0 Ziemowit Osięciny zobacz ›
2019-09-14 Wisła Dobrzyń 2:0 Noteć Łabiszyn zobacz ›
2019-09-14 Mień Lipno 1:1 BOSiR Barcin zobacz ›

Najbliższe spotkanie

W najbliższym czasie zespół nie rozgrywa żadnego spotkania.

Reklama

Kalendarium

17

06-2021

czwartek

18

06-2021

piątek

19

06-2021

sobota

20

06-2021

niedziela

21

06-2021

pon.

22

06-2021

wtorek

23

06-2021

środa

Ostatnie spotkanie

KS Prisma Dent BrzozaLTP Lubanie
KS Prisma Dent Brzoza 2:0 LTP Lubanie
2019-09-14, 17:00:00
     

Najbliższa kolejka

Najbliższa kolejka 7

Wyniki

Ostatnia kolejka 6
Lubienianka Lubień Kujawski 3:0 Goplania Inowrocław
GKS Baruchowo 5:0 Zdrój Ciechocinek
Łokietek Brześć Kujawski 2:2 Gopło Kruszwica
Kujawiak Kowal 5:1 Szubinianka Szubin
KS Prisma Dent Brzoza 2:0 LTP Lubanie
Kujawianka Strzelno 2:0 Ziemowit Osięciny
Wisła Dobrzyń 2:0 Noteć Łabiszyn
Mień Lipno 1:1 BOSiR Barcin

Logowanie