Klub Sportowy Brzoza - strona nieoficjalna

Strona klubowa
  • Wyniki ostatniej kolejki:
  • KS Brzoza - Piast Kołodziejewo 4:3
  • Burza Nowa Wie¶ Wielka - Unia Gniewkowo 1:2
  • D±b B±kowo/D±browa Biskupia - Znicz Rojewo 3:3
  • Goplania Inowrocław - Czarni Wierzchosławice 2:0
  • Zagłębie Piechcin - Mikrus Szadłowice 6:0
  • Orłowianka Orłowo - Cukrownik Tuczno 1:7
  •        

Najlepsi typerzy

Zaloguj się, aby typować.
Lp. Osoba Pkt.

Ankiety

Brak aktywnych ankiet.

Statystyki drużyny

FaceBook

Statystyki

Brak użytkowników
zalogowanych i 1 go¶ć

dzisiaj: 431, wczoraj: 216
ogółem: 848 232

statystyki szczegółowe

Terminarz

Rozgrywki Ligowe

Kol. Data Drużyna 1 Wynik Drużyna 2 Relacja
2016-08-13 D±b B±kowo/D±browa Biskupia 3:1 Cukrownik Tuczno zobacz ›
2016-08-13 Zagłębie Piechcin 3:3 Zootechnik Kołuda Wielka zobacz ›
2016-08-13 Piast Kołodziejewo 1:0 Mikrus Szadłowice zobacz ›
2016-08-13 Goplania Inowrocław 0:1 KS Brzoza relacja ›
2016-08-14 Kujawy Markowice 0:2 Unia Gniewkowo zobacz ›
2016-08-14 Orłowianka Orłowo 0:5 Czarni Wierzchosławice zobacz ›
2016-08-15 Burza Nowa Wie¶ Wielka 5:6 Znicz Rojewo zobacz ›
2016-08-20 KS Brzoza 5:1 Mikrus Szadłowice relacja ›
2016-08-20 Zootechnik Kołuda Wielka 2:3 Piast Kołodziejewo zobacz ›
2016-08-20 Znicz Rojewo 6:3 Kujawy Markowice zobacz ›
2016-08-20 Unia Gniewkowo 1:3 Zagłębie Piechcin zobacz ›
2016-08-20 Czarni Wierzchosławice 1:1 D±b B±kowo/D±browa Biskupia zobacz ›
2016-08-20 Cukrownik Tuczno 0:4 Burza Nowa Wie¶ Wielka zobacz ›
2016-08-20 Goplania Inowrocław 1:3 Orłowianka Orłowo zobacz ›
2016-08-26 Orłowianka Orłowo 1:5 KS Brzoza relacja ›
2016-08-27 Goplania Inowrocław 4:0 D±b B±kowo/D±browa Biskupia zobacz ›
2016-08-27 Burza Nowa Wie¶ Wielka 0:2 Czarni Wierzchosławice zobacz ›
2016-08-27 Kujawy Markowice 1:1 Cukrownik Tuczno zobacz ›
2016-08-27 Zagłębie Piechcin 3:3 Znicz Rojewo zobacz ›
2016-08-27 Piast Kołodziejewo 3:4 Unia Gniewkowo zobacz ›
2016-08-27 Mikrus Szadłowice 2:2 Zootechnik Kołuda Wielka zobacz ›
2016-09-03 KS Brzoza 10:2 Zootechnik Kołuda Wielka relacja ›
2016-09-03 Goplania Inowrocław 5:1 Burza Nowa Wie¶ Wielka zobacz ›
2016-09-03 Znicz Rojewo 4:2 Piast Kołodziejewo zobacz ›
2016-09-03 Cukrownik Tuczno 1:4 Zagłębie Piechcin zobacz ›
2016-09-03 Unia Gniewkowo 6:0 Mikrus Szadłowice zobacz ›
2016-09-03 Orłowianka Orłowo 1:1 D±b B±kowo/D±browa Biskupia zobacz ›
2016-09-03 Czarni Wierzchosławice 2:2 Kujawy Markowice zobacz ›
Zootechnik Kołuda Wielka 2:1 Unia Gniewkowo zobacz ›
2016-09-10 Burza Nowa Wie¶ Wielka 6:1 Orłowianka Orłowo zobacz ›
2016-09-10 Kujawy Markowice 1:3 Goplania Inowrocław zobacz ›
2016-09-10 Zagłębie Piechcin 3:3 Czarni Wierzchosławice zobacz ›
2016-09-10 Piast Kołodziejewo 6:4 Cukrownik Tuczno zobacz ›
2016-09-10 Mikrus Szadłowice 0:2 Znicz Rojewo zobacz ›
2016-09-11 D±b B±kowo/D±browa Biskupia 2:2 KS Brzoza relacja ›
2016-09-17 KS Brzoza 4:0 Unia Gniewkowo relacja ›
2016-09-17 D±b B±kowo/D±browa Biskupia 0:2 Burza Nowa Wie¶ Wielka zobacz ›
2016-09-17 Znicz Rojewo 1:0 Zootechnik Kołuda Wielka zobacz ›
2016-09-17 Cukrownik Tuczno 0:1 Mikrus Szadłowice zobacz ›
2016-09-17 Czarni Wierzchosławice 2:0 Piast Kołodziejewo zobacz ›
2016-09-17 Goplania Inowrocław 3:2 Zagłębie Piechcin zobacz ›
2016-09-17 Orłowianka Orłowo 3:4 Kujawy Markowice zobacz ›
2016-09-24 Unia Gniewkowo 5:1 Znicz Rojewo zobacz ›
2016-09-25 Burza Nowa Wie¶ Wielka 1:1 KS Brzoza relacja ›
2016-09-25 Kujawy Markowice 2:1 D±b B±kowo/D±browa Biskupia zobacz ›
2016-09-25 Zagłębie Piechcin 3:1 Orłowianka Orłowo zobacz ›
2016-09-25 Zootechnik Kołuda Wielka 4:1 Cukrownik Tuczno zobacz ›
2016-09-25 Piast Kołodziejewo 1:8 Goplania Inowrocław zobacz ›
2016-09-25 Mikrus Szadłowice 3:2 Czarni Wierzchosławice zobacz ›
2016-10-01 KS Brzoza 5:0 Znicz Rojewo relacja ›
2016-10-01 Burza Nowa Wie¶ Wielka 2:1 Kujawy Markowice zobacz ›
2016-10-01 D±b B±kowo/D±browa Biskupia 1:4 Zagłębie Piechcin zobacz ›
2016-10-01 Czarni Wierzchosławice 4:0 Zootechnik Kołuda Wielka zobacz ›
2016-10-01 Cukrownik Tuczno 0:2 Unia Gniewkowo zobacz ›
2016-10-01 Goplania Inowrocław 4:0 Mikrus Szadłowice zobacz ›
2016-10-01 Orłowianka Orłowo 3:4 Piast Kołodziejewo zobacz ›
2016-10-08 Znicz Rojewo 4:2 Cukrownik Tuczno zobacz ›
2016-10-08 Kujawy Markowice 0:3 KS Brzoza zobacz ›
2016-10-08 Zootechnik Kołuda Wielka 1:0 Goplania Inowrocław zobacz ›
2016-10-08 Piast Kołodziejewo 0:4 D±b B±kowo/D±browa Biskupia zobacz ›
2016-10-08 Zagłębie Piechcin 3:1 Burza Nowa Wie¶ Wielka zobacz ›
2016-10-08 Unia Gniewkowo 4:0 Czarni Wierzchosławice zobacz ›
2016-10-08 Mikrus Szadłowice 1:1 Orłowianka Orłowo zobacz ›
10  2016-10-15 KS Brzoza 2:2 Cukrownik Tuczno relacja ›
10  2016-10-15 Czarni Wierzchosławice 6:1 Znicz Rojewo zobacz ›
10  2016-10-15 Goplania Inowrocław 1:2 Unia Gniewkowo zobacz ›
10  2016-10-15 D±b B±kowo/D±browa Biskupia 1:4 Mikrus Szadłowice zobacz ›
10  2016-10-15 Kujawy Markowice 5:0 Zagłębie Piechcin zobacz ›
10  2016-10-16 Burza Nowa Wie¶ Wielka 2:1 Piast Kołodziejewo zobacz ›
10  2016-10-16 Orłowianka Orłowo 2:3 Zootechnik Kołuda Wielka zobacz ›
11  2016-10-22 Zagłębie Piechcin 1:0 KS Brzoza relacja ›
11  2016-10-22 Piast Kołodziejewo 2:2 Kujawy Markowice zobacz ›
11  2016-10-22 Mikrus Szadłowice 1:3 Burza Nowa Wie¶ Wielka zobacz ›
11  2016-10-22 Zootechnik Kołuda Wielka 4:3 D±b B±kowo/D±browa Biskupia zobacz ›
11  2016-10-22 Unia Gniewkowo 2:0 Orłowianka Orłowo zobacz ›
11  2016-10-22 Znicz Rojewo 1:5 Goplania Inowrocław zobacz ›
11  2016-10-22 Cukrownik Tuczno 0:3 Czarni Wierzchosławice zobacz ›
12  Orłowianka Orłowo 2:4 Znicz Rojewo zobacz ›
12  2016-10-29 KS Brzoza 2:2 Czarni Wierzchosławice relacja ›
12  2016-10-29 Burza Nowa Wie¶ Wielka 3:1 Zootechnik Kołuda Wielka zobacz ›
12  2016-10-29 Zagłębie Piechcin 4:4 Piast Kołodziejewo zobacz ›
12  2016-10-29 Kujawy Markowice 4:2 Mikrus Szadłowice zobacz ›
12  2016-10-29 Goplania Inowrocław 5:2 Cukrownik Tuczno zobacz ›
12  2016-10-30 D±b B±kowo/D±browa Biskupia 1:6 Unia Gniewkowo zobacz ›
13  2016-11-05 Piast Kołodziejewo 0:4 KS Brzoza relacja ›
13  2016-11-05 Unia Gniewkowo 4:3 Burza Nowa Wie¶ Wielka zobacz ›
13  2016-11-05 Znicz Rojewo 2:1 D±b B±kowo/D±browa Biskupia zobacz ›
13  2016-11-05 Czarni Wierzchosławice 1:0 Goplania Inowrocław zobacz ›
13  2016-11-05 Mikrus Szadłowice 2:1 Zagłębie Piechcin zobacz ›
13  2016-11-05 Cukrownik Tuczno 0:3 Orłowianka Orłowo zobacz ›
14  2016-11-11 Cukrownik Tuczno 1:1 D±b B±kowo/D±browa Biskupia zobacz ›
14  2016-11-11 Zootechnik Kołuda Wielka 0:1 Zagłębie Piechcin zobacz ›
14  2016-11-11 Mikrus Szadłowice 4:2 Piast Kołodziejewo zobacz ›
14  2016-11-11 Unia Gniewkowo 4:0 Kujawy Markowice zobacz ›
14  2016-11-11 KS Brzoza 0:3 Goplania Inowrocław relacja ›
14  2016-11-11 Czarni Wierzchosławice 3:0 Orłowianka Orłowo zobacz ›
14  2016-11-11 Znicz Rojewo 1:6 Burza Nowa Wie¶ Wielka zobacz ›
15  2017-03-25 Mikrus Szadłowice 6:1 KS Brzoza relacja ›
15  2017-03-25 Piast Kołodziejewo 0:1 Zootechnik Kołuda Wielka zobacz ›
15  2017-03-25 Kujawy Markowice 2:2 Znicz Rojewo zobacz ›
15  2017-03-25 Zagłębie Piechcin 2:2 Unia Gniewkowo zobacz ›
15  2017-03-25 D±b B±kowo/D±browa Biskupia 1:3 Czarni Wierzchosławice zobacz ›
15  2017-03-25 Burza Nowa Wie¶ Wielka 3:0 Cukrownik Tuczno zobacz ›
15  2017-03-25 Orłowianka Orłowo 1:7 Goplania Inowrocław zobacz ›
16  Czarni Wierzchosławice 1:0 Burza Nowa Wie¶ Wielka zobacz ›
16  2017-04-01 KS Brzoza 8:1 Orłowianka Orłowo relacja ›
16  2017-04-01 D±b B±kowo/D±browa Biskupia 0:0 Goplania Inowrocław zobacz ›
16  2017-04-01 Cukrownik Tuczno 3:1 Kujawy Markowice zobacz ›
16  2017-04-01 Znicz Rojewo 3:8 Zagłębie Piechcin zobacz ›
16  2017-04-01 Unia Gniewkowo 1:4 Piast Kołodziejewo zobacz ›
16  2017-04-01 Zootechnik Kołuda Wielka 1:3 Mikrus Szadłowice zobacz ›
17  2017-04-08 Zootechnik Kołuda Wielka 3:1 KS Brzoza zobacz ›
17  2017-04-08 D±b B±kowo/D±browa Biskupia 1:2 Orłowianka Orłowo zobacz ›
17  2017-04-08 Kujawy Markowice 0:3 Czarni Wierzchosławice zobacz ›
17  2017-04-09 Burza Nowa Wie¶ Wielka 1:4 Goplania Inowrocław zobacz ›
17  2017-04-09 Piast Kołodziejewo 6:1 Znicz Rojewo zobacz ›
17  2017-04-09 Zagłębie Piechcin 1:4 Cukrownik Tuczno zobacz ›
17  2017-04-09 Mikrus Szadłowice 1:1 Unia Gniewkowo zobacz ›
18  Orłowianka Orłowo 1:3 Burza Nowa Wie¶ Wielka zobacz ›
18  Goplania Inowrocław 4:0 Kujawy Markowice zobacz ›
18  Czarni Wierzchosławice 5:3 Zagłębie Piechcin zobacz ›
18  Cukrownik Tuczno 1:2 Piast Kołodziejewo zobacz ›
18  Znicz Rojewo 1:1 Mikrus Szadłowice zobacz ›
18  Unia Gniewkowo 7:2 Zootechnik Kołuda Wielka zobacz ›
18  2017-04-15 KS Brzoza 5:1 D±b B±kowo/D±browa Biskupia relacja ›
19  Burza Nowa Wie¶ Wielka 2:3 D±b B±kowo/D±browa Biskupia zobacz ›
19  Zootechnik Kołuda Wielka 5:4 Znicz Rojewo zobacz ›
19  Mikrus Szadłowice 2:3 Cukrownik Tuczno zobacz ›
19  Piast Kołodziejewo 1:2 Czarni Wierzchosławice zobacz ›
19  Zagłębie Piechcin 1:1 Goplania Inowrocław zobacz ›
19  Kujawy Markowice 9:3 Orłowianka Orłowo zobacz ›
19  2017-04-22 Unia Gniewkowo 2:1 KS Brzoza relacja ›
20  Unia Gniewkowo 5:1 Znicz Rojewo zobacz ›
20  D±b B±kowo/D±browa Biskupia 2:7 Kujawy Markowice zobacz ›
20  Orłowianka Orłowo 0:5 Zagłębie Piechcin zobacz ›
20  Cukrownik Tuczno 4:4 Zootechnik Kołuda Wielka zobacz ›
20  Goplania Inowrocław 2:0 Piast Kołodziejewo zobacz ›
20  Czarni Wierzchosławice 2:2 Mikrus Szadłowice zobacz ›
20  2017-04-29 KS Brzoza 1:2 Burza Nowa Wie¶ Wielka relacja ›
21  Kujawy Markowice 0:2 Burza Nowa Wie¶ Wielka zobacz ›
21  Zagłębie Piechcin 0:0 D±b B±kowo/D±browa Biskupia zobacz ›
21  Zootechnik Kołuda Wielka 2:2 Czarni Wierzchosławice zobacz ›
21  Unia Gniewkowo 3:0 Cukrownik Tuczno zobacz ›
21  Mikrus Szadłowice 5:0 Goplania Inowrocław zobacz ›
21  Piast Kołodziejewo 0:0 Orłowianka Orłowo zobacz ›
21  2017-05-06 Znicz Rojewo 2:8 KS Brzoza relacja ›
22  Goplania Inowrocław 4:1 Zootechnik Kołuda Wielka zobacz ›
22  D±b B±kowo/D±browa Biskupia 2:0 Piast Kołodziejewo zobacz ›
22  Burza Nowa Wie¶ Wielka 3:3 Zagłębie Piechcin zobacz ›
22  Czarni Wierzchosławice 0:2 Unia Gniewkowo zobacz ›
22  Orłowianka Orłowo 0:6 Mikrus Szadłowice zobacz ›
22  2017-05-13 Cukrownik Tuczno 3:1 Znicz Rojewo zobacz ›
22  2017-05-14 KS Brzoza 4:1 Kujawy Markowice relacja ›
23  Znicz Rojewo 2:4 Czarni Wierzchosławice zobacz ›
23  Unia Gniewkowo 3:0 Goplania Inowrocław zobacz ›
23  Mikrus Szadłowice 2:0 D±b B±kowo/D±browa Biskupia zobacz ›
23  Zagłębie Piechcin 1:7 Kujawy Markowice zobacz ›
23  Piast Kołodziejewo 4:1 Burza Nowa Wie¶ Wielka zobacz ›
23  Zootechnik Kołuda Wielka 7:1 Orłowianka Orłowo zobacz ›
23  2017-05-20 Cukrownik Tuczno 1:2 KS Brzoza relacja ›
24  Kujawy Markowice 9:1 Piast Kołodziejewo zobacz ›
24  Burza Nowa Wie¶ Wielka 2:0 Mikrus Szadłowice zobacz ›
24  D±b B±kowo/D±browa Biskupia 0:3 Zootechnik Kołuda Wielka zobacz ›
24  Orłowianka Orłowo 1:6 Unia Gniewkowo zobacz ›
24  Goplania Inowrocław 4:1 Znicz Rojewo zobacz ›
24  Czarni Wierzchosławice 4:2 Cukrownik Tuczno zobacz ›
24  2017-05-27 KS Brzoza 2:5 Zagłębie Piechcin zobacz ›
25  Czarni Wierzchosławice 3:1 KS Brzoza relacja ›
25  Zootechnik Kołuda Wielka 2:3 Burza Nowa Wie¶ Wielka zobacz ›
25  Piast Kołodziejewo 4:0 Zagłębie Piechcin zobacz ›
25  Mikrus Szadłowice 2:2 Kujawy Markowice zobacz ›
25  Cukrownik Tuczno 1:6 Goplania Inowrocław zobacz ›
25  Unia Gniewkowo 3:1 D±b B±kowo/D±browa Biskupia zobacz ›
25  Znicz Rojewo 7:0 Orłowianka Orłowo zobacz ›
26  Burza Nowa Wie¶ Wielka 1:2 Unia Gniewkowo zobacz ›
26  D±b B±kowo/D±browa Biskupia 3:3 Znicz Rojewo zobacz ›
26  Goplania Inowrocław 2:0 Czarni Wierzchosławice zobacz ›
26  Zagłębie Piechcin 6:0 Mikrus Szadłowice zobacz ›
26  Orłowianka Orłowo 1:7 Cukrownik Tuczno zobacz ›
26  2017-06-10 KS Brzoza 4:3 Piast Kołodziejewo zobacz ›

Rozgrywki Towarzyskie/Sparingi

Data Drużyna 1 Wynik Drużyna 2 Relacja
2017-07-22 GLKS Dobrcz KS Brzoza 14:00
2017-07-29 Start Pruszcz Pomorski KS Brzoza 12:00

Najbliższe spotkanie

mecz towarzyski
Start Pruszcz Pomorski   KS Brzoza
2017-07-29, 12:00:00

Bydgoszcz ul. Słowiańska

Reklama

Kalendarium

29

07-2017

sobota

Sparing KSB - Start Pruszcz Pomorski.Bydgoszcz ul. Słowiańska . Godzina 12:00

30

07-2017

niedziela

31

07-2017

pon.

01

08-2017

wtorek

02

08-2017

¶roda

03

08-2017

czwartek

04

08-2017

pi±tek

Ostatnie spotkanie

KS BrzozaPiast Kołodziejewo
KS Brzoza 4:3 Piast Kołodziejewo
2017-06-10, 11:00:00
     

Najbliższa kolejka

Najbliższa kolejka 27

Wyniki

Ostatnia kolejka 26
KS Brzoza 4:3 Piast Kołodziejewo
Burza Nowa Wie¶ Wielka 1:2 Unia Gniewkowo
D±b B±kowo/D±browa Biskupia 3:3 Znicz Rojewo
Goplania Inowrocław 2:0 Czarni Wierzchosławice
Zagłębie Piechcin 6:0 Mikrus Szadłowice
Orłowianka Orłowo 1:7 Cukrownik Tuczno

Najnowsza galeria

Derby 2016
Ładowanie...

Logowanie