Klub Sportowy Brzoza - strona nieoficjalna

Strona klubowa
  • Wyniki ostatniej kolejki:
  • KS Brzoza - Noteć Gębice 2:2
  • Kujawy Markowice - Burza Nowa Wieś Wielka 0:3
  • Piast Kołodziejewo - Pałuczanka Żnin 1:3
  • Zootechnik Kołuda Wielka - Dąb Barcin 1:6
  • Sparta Janowiec Wielkopolski - Znicz Rojewo 3:0
  • Mikrus Szadłowice - Zagłębie Piechcin 3:1
  •        

FaceBook

Najlepsi typerzy

Zaloguj się, aby typować.
Lp. Osoba Pkt.

Statystyki drużyny

FaceBook

Statystyki

Brak użytkowników
zalogowanych i 1 gość

dzisiaj: 706, wczoraj: 81
ogółem: 928 407

statystyki szczegółowe

Tabela

Wszystkie spotkania

Lp. Nazwa drużyny M. Pkt. W. R. P. Br. Bil.
1.
herb
bz 26 61 19 4 3 73 - 32 +41
2.
herb
bz 25 52 16 4 5 76 - 34 +42
3.
herb
plus 24 48 14 6 4 64 - 38 +26
4.
herb
minus 24 45 13 6 5 61 - 28 +33
5.
herb
bz 24 43 13 4 7 66 - 51 +15
6.
herb
plus 25 40 12 4 9 63 - 47 +16
7.
herb
minus 25 40 11 7 7 51 - 41 +10
8.
herb
bz 25 35 10 5 10 54 - 68 -14
9.
herb
bz 24 27 8 3 13 45 - 52 -7
10.
herb
plus 24 24 6 6 12 40 - 69 -29
11.
herb
minus 24 23 7 2 15 35 - 65 -30
12.
herb
plus 25 20 6 2 17 42 - 75 -33
13.
herb
minus 24 18 5 3 16 52 - 68 -16
14.
herb
bz 24 12 4 0 20 19 - 68 -49

Spotkania u siebie

Lp. Nazwa drużyny M. Pkt. W. R. P. Br. Bil.
1.
herb
13 34 11 1 1 50 - 18 +32
2.
herb
13 32 10 2 1 39 - 12 +27
3.
herb
12 29 9 2 1 38 - 13 +25
4.
herb
12 26 8 2 2 40 - 14 +26
5.
herb
12 26 8 2 2 34 - 17 +17
6.
herb
12 23 7 2 3 35 - 23 +12
7.
herb
13 22 6 4 3 33 - 20 +13
8.
herb
12 19 6 1 5 28 - 29 -1
9.
herb
13 19 5 4 4 24 - 25 -1
10.
herb
13 16 4 4 5 25 - 30 -5
11.
herb
12 13 4 1 7 34 - 29 +5
12.
herb
12 13 4 1 7 23 - 26 -3
13.
herb
11 11 3 2 6 18 - 22 -4
14.
herb
12 3 1 0 11 7 - 35 -28

Spotkania wyjazdowe

Lp. Nazwa drużyny M. Pkt. W. R. P. Br. Bil.
1.
herb
13 29 9 2 2 34 - 20 +14
2.
herb
12 22 6 4 2 30 - 21 +9
3.
herb
12 20 6 2 4 31 - 28 +3
4.
herb
12 18 5 3 4 26 - 16 +10
5.
herb
12 18 5 3 4 18 - 21 -3
6.
herb
12 16 4 4 4 23 - 15 +8
7.
herb
13 16 5 1 7 27 - 30 -3
8.
herb
12 16 5 1 6 30 - 43 -13
9.
herb
13 14 4 2 7 23 - 33 -10
10.
herb
12 9 3 0 9 12 - 33 -21
11.
herb
11 8 2 2 7 15 - 39 -24
12.
herb
13 7 2 1 10 19 - 49 -30
13.
herb
12 5 1 2 9 18 - 39 -21
14.
herb
12 4 1 1 10 7 - 36 -29

Tabela - runda jesienna

Lp. Nazwa drużyny M. Pkt. W. R. P. Br. Bil.
1. KS BrzozaKS Brzoza 12 30 10 0 2 34 - 13 +21
2. Goplania InowrocławGoplania Inowrocław 12 28 9 1 2 43 - 16 +27
3. Sparta Janowiec WielkopolskiSparta Janowiec Wielkopolski 12 23 7 2 3 29 - 17 +12
4. Dąb BarcinDąb Barcin 11 20 5 5 1 30 - 16 +14
5. Piast KołodziejewoPiast Kołodziejewo 11 20 6 2 3 28 - 24 +4
6. Pałuczanka ŻninPałuczanka Żnin 12 16 4 4 4 21 - 23 -2
7. Noteć GębiceNoteć Gębice 11 15 4 3 4 28 - 26 +2
8. Zagłębie PiechcinZagłębie Piechcin 11 14 4 2 5 27 - 24 +3
9. Kujawy MarkowiceKujawy Markowice 11 12 4 0 7 17 - 25 -8
10. Zootechnik Kołuda WielkaZootechnik Kołuda Wielka 11 12 3 3 5 19 - 27 -8
11. Mikrus SzadłowiceMikrus Szadłowice 11 11 3 2 6 22 - 34 -12
12. Burza Nowa Wieś WielkaBurza Nowa Wieś Wielka 11 9 3 0 8 21 - 32 -11
13. Znicz RojewoZnicz Rojewo 11 9 3 0 8 13 - 35 -22
14. Kujawskie Pogranicze Jeziora WielkieKujawskie Pogranicze Jeziora Wielkie 12 8 2 2 8 28 - 43 -15

Tabela - runda wiosenna

Lp. Nazwa drużyny M. Pkt. W. R. P. Br. Bil.
1. Noteć GębiceNoteć Gębice 13 33 10 3 0 36 - 12 +24
2. KS BrzozaKS Brzoza 14 31 9 4 1 39 - 19 +20
3. Dąb BarcinDąb Barcin 13 25 8 1 4 31 - 12 +19
4. Goplania InowrocławGoplania Inowrocław 13 24 7 3 3 33 - 18 +15
5. Pałuczanka ŻninPałuczanka Żnin 13 24 7 3 3 30 - 18 +12
6. Mikrus SzadłowiceMikrus Szadłowice 14 24 7 3 4 32 - 34 -2
7. Piast KołodziejewoPiast Kołodziejewo 13 23 7 2 4 38 - 27 +11
8. Sparta Janowiec WielkopolskiSparta Janowiec Wielkopolski 13 17 5 2 6 34 - 30 +4
9. Znicz RojewoZnicz Rojewo 13 14 4 2 7 22 - 30 -8
10. Zagłębie PiechcinZagłębie Piechcin 13 13 4 1 8 18 - 28 -10
11. Zootechnik Kołuda WielkaZootechnik Kołuda Wielka 13 12 3 3 7 21 - 42 -21
12. Burza Nowa Wieś WielkaBurza Nowa Wieś Wielka 14 11 3 2 9 21 - 43 -22
13. Kujawskie Pogranicze Jeziora WielkieKujawskie Pogranicze Jeziora Wielkie 12 10 3 1 8 24 - 25 -1
14. Kujawy MarkowiceKujawy Markowice 13 0 0 0 13 2 - 43 -41

Tabela ligowa - zestawienie

Drużyna1234567891011121314
1. KS Brzoza XXX 0:03:13:00:26:22:23:06:12:03:22:12:17:0
2. Goplania Inowrocław3:1 XXX 5:28:16:05:21:34:24:22:10:02:06:34:1
3. Mikrus Szadłowice1:32:0 XXX 0:03:33:13:62:03:31:00:21:11:34:3
4. Znicz Rojewo3:35:2 - XXX 3:11:45:22:52:11:31:02:31:42:1
5. Zootechnik Kołuda Wielka1:41:52:32:0 XXX 1:20:03:03:31:61:05:52:23:0
6. Zagłębie Piechcin0:21:41:4 - 7:3 XXX 0:33:05:10:01:20:3 - 0:0
7. Noteć Gębice5:3 - 6:22:04:02:1 XXX 1:21:01:02:25:11:14:5
8. Kujawy Markowice1:30:30:30:32:10:30:3 XXX 0:31:5 - 0:13:40:3
9. Kujawskie Pogranicze Jeziora Wielkie1:21:44:43:11:22:41:21:2 XXX - 9:26:01:44:2
10. Dąb Barcin1:12:05:15:06:12:03:3 - 6:2 XXX 0:12:03:23:2
11. Pałuczanka Żnin0:11:15:22:1 - 3:33:33:02:01:1 XXX 0:42:46:0
12. Sparta Janowiec Wielkopolski1:21:03:43:05:02:1 - 3:04:13:31:1 XXX 5:19:1
13. Piast Kołodziejewo2:42:28:22:0 - 1:43:13:03:12:21:35:3 XXX 3:1
14. Burza Nowa Wieś Wielka1:50:51:26:12:22:00:25:1 - 0:22:33:11:2 XXX

Najbliższe spotkanie

W najbliższym czasie zespół nie rozgrywa żadnego spotkania.

Reklama

Kalendarium

22

07-2018

niedziela

23

07-2018

pon.

24

07-2018

wtorek

25

07-2018

środa

26

07-2018

czwartek

27

07-2018

piątek

28

07-2018

sobota

Ostatnie spotkanie

KS BrzozaNoteć Gębice
KS Brzoza 2:2 Noteć Gębice
2018-06-09, 16:00:00
     

Najbliższa kolejka

Najbliższa kolejka 31

Wyniki

Ostatnia kolejka 30
KS Brzoza 2:2 Noteć Gębice
Kujawy Markowice 0:3 Burza Nowa Wieś Wielka
Piast Kołodziejewo 1:3 Pałuczanka Żnin
Zootechnik Kołuda Wielka 1:6 Dąb Barcin
Sparta Janowiec Wielkopolski 3:0 Znicz Rojewo
Mikrus Szadłowice 3:1 Zagłębie Piechcin

Logowanie