Klub Sportowy Brzoza - strona nieoficjalna

Strona klubowa
  • Wyniki ostatniej kolejki:
  • Burza Nowa Wieś Wielka - KS Brzoza 1:5
  • Zootechnik Kołuda Wielka - Piast Kołodziejewo 2:2
  • Pałuczanka Żnin - Kujawy Markowice 3:0
  • Dąb Barcin - Kujawskie Pogranicze Jeziora Wielkie 6:2
  • Noteć Gębice - Sparta Janowiec Wielkopolski 5:1
  • Czarni Wierzchosławice - Mikrus Szadłowice
  • Znicz Rojewo - Zagłębie Piechcin 1:4
  •        

FaceBook

Najlepsi typerzy

Zaloguj się, aby typować.
Lp. Osoba Pkt.

Statystyki drużyny

FaceBook

Statystyki

Brak użytkowników
zalogowanych i 1 gość

dzisiaj: 113, wczoraj: 490
ogółem: 879 009

statystyki szczegółowe

Tabela

Wszystkie spotkania

Lp. Nazwa drużyny M. Pkt. W. R. P. Br. Bil.
1.
herb
bz 13 33 11 0 2 37 - 15 +22
2.
herb
bz 12 28 9 1 2 43 - 16 +27
3.
herb
bz 12 23 6 5 1 37 - 18 +19
4.
herb
bz 11 20 6 2 3 24 - 17 +7
5.
herb
bz 11 20 6 2 3 27 - 23 +4
6.
herb
bz 12 18 5 3 4 33 - 26 +7
7.
herb
plus 12 17 5 2 5 30 - 24 +6
8.
herb
plus 12 16 4 4 4 21 - 23 -2
9.
herb
minus 12 15 5 0 7 21 - 28 -7
10.
herb
plus 11 12 3 3 5 19 - 24 -5
11.
herb
minus 12 12 4 0 8 25 - 34 -9
12.
herb
minus 12 12 4 0 8 16 - 37 -21
13.
herb
minus 12 11 3 2 7 34 - 40 -6
14.
herb
bz 11 11 3 2 6 22 - 34 -12
15.
herb
bz 11 3 1 0 10 14 - 44 -30

Spotkania u siebie

Lp. Nazwa drużyny M. Pkt. W. R. P. Br. Bil.
1.
herb
8 21 7 0 1 24 - 9 +15
2.
herb
7 19 6 1 0 30 - 10 +20
3.
herb
6 16 5 1 0 24 - 8 +16
4.
herb
5 13 4 1 0 15 - 6 +9
5.
herb
5 13 4 1 0 13 - 4 +9
6.
herb
6 10 3 1 2 19 - 11 +8
7.
herb
5 10 3 1 1 16 - 8 +8
8.
herb
5 9 3 0 2 12 - 11 +1
9.
herb
7 9 2 3 2 13 - 13 0
10.
herb
5 9 3 0 2 11 - 12 -1
11.
herb
6 8 2 2 2 12 - 9 +3
12.
herb
6 7 2 1 3 19 - 15 +4
13.
herb
7 7 2 1 4 12 - 18 -6
14.
herb
6 6 2 0 4 10 - 15 -5
15.
herb
4 3 1 0 3 7 - 17 -10

Spotkania wyjazdowe

Lp. Nazwa drużyny M. Pkt. W. R. P. Br. Bil.
1.
herb
5 12 4 0 1 13 - 6 +7
2.
herb
5 9 3 0 2 13 - 6 +7
3.
herb
6 9 3 0 3 11 - 13 -2
4.
herb
6 8 2 2 2 14 - 15 -1
5.
herb
6 8 2 2 2 9 - 14 -5
6.
herb
6 7 1 4 1 13 - 10 +3
7.
herb
7 7 2 1 4 14 - 16 -2
8.
herb
6 7 2 1 3 9 - 11 -2
9.
herb
6 7 2 1 3 14 - 19 -5
10.
herb
4 4 1 1 2 10 - 16 -6
11.
herb
6 4 1 1 4 15 - 25 -10
12.
herb
4 3 1 0 3 6 - 11 -5
13.
herb
7 3 1 0 6 13 - 23 -10
14.
herb
7 3 1 0 6 5 - 25 -20
15.
herb
7 0 0 0 7 7 - 27 -20

Tabela - runda jesienna

Lp. Nazwa drużyny M. Pkt. W. R. P. Br. Bil.
1. KS BrzozaKS Brzoza 13 33 11 0 2 37 - 15 +22
2. Goplania InowrocławGoplania Inowrocław 12 28 9 1 2 43 - 16 +27
3. Dąb BarcinDąb Barcin 12 23 6 5 1 37 - 18 +19
4. Sparta Janowiec WielkopolskiSparta Janowiec Wielkopolski 11 20 6 2 3 24 - 17 +7
5. Piast KołodziejewoPiast Kołodziejewo 11 20 6 2 3 27 - 23 +4
6. Noteć GębiceNoteć Gębice 12 18 5 3 4 33 - 26 +7
7. Zagłębie PiechcinZagłębie Piechcin 12 17 5 2 5 30 - 24 +6
8. Pałuczanka ŻninPałuczanka Żnin 12 16 4 4 4 21 - 23 -2
9. Kujawy MarkowiceKujawy Markowice 12 15 5 0 7 21 - 28 -7
10. Zootechnik Kołuda WielkaZootechnik Kołuda Wielka 11 12 3 3 5 19 - 24 -5
11. Burza Nowa Wieś WielkaBurza Nowa Wieś Wielka 12 12 4 0 8 25 - 34 -9
12. Znicz RojewoZnicz Rojewo 12 12 4 0 8 16 - 37 -21
13. Kujawskie Pogranicze Jeziora WielkieKujawskie Pogranicze Jeziora Wielkie 12 11 3 2 7 34 - 40 -6
14. Mikrus SzadłowiceMikrus Szadłowice 11 11 3 2 6 22 - 34 -12
15. Czarni WierzchosławiceCzarni Wierzchosławice 11 3 1 0 10 14 - 44 -30

Tabela - runda wiosenna

Lp. Nazwa drużyny M. Pkt. W. R. P. Br. Bil.
1. KS BrzozaKS Brzoza 0 0 0 0 0 0 - 0 0
2. Piast KołodziejewoPiast Kołodziejewo 0 0 0 0 0 0 - 0 0
3. Sparta Janowiec WielkopolskiSparta Janowiec Wielkopolski 0 0 0 0 0 0 - 0 0
4. Pałuczanka ŻninPałuczanka Żnin 0 0 0 0 0 0 - 0 0
5. Dąb BarcinDąb Barcin 0 0 0 0 0 0 - 0 0
6. Kujawskie Pogranicze Jeziora WielkieKujawskie Pogranicze Jeziora Wielkie 0 0 0 0 0 0 - 0 0
7. Kujawy MarkowiceKujawy Markowice 0 0 0 0 0 0 - 0 0
8. Noteć GębiceNoteć Gębice 0 0 0 0 0 0 - 0 0
9. Czarni WierzchosławiceCzarni Wierzchosławice 0 0 0 0 0 0 - 0 0
10. Zagłębie PiechcinZagłębie Piechcin 0 0 0 0 0 0 - 0 0
11. Zootechnik Kołuda WielkaZootechnik Kołuda Wielka 0 0 0 0 0 0 - 0 0
12. Znicz RojewoZnicz Rojewo 0 0 0 0 0 0 - 0 0
13. Mikrus SzadłowiceMikrus Szadłowice 0 0 0 0 0 0 - 0 0
14. Goplania InowrocławGoplania Inowrocław 0 0 0 0 0 0 - 0 0
15. Burza Nowa Wieś WielkaBurza Nowa Wieś Wielka 0 0 0 0 0 0 - 0 0

Tabela ligowa - zestawienie

Drużyna123456789101112131415
1. KS Brzoza XXX - - 3:00:26:23:2 - - 6:12:0 - 2:12:1 -
2. Goplania Inowrocław3:1 XXX 5:28:1 - - - - 4:2 - - 0:0 - 6:34:1
3. Mikrus Szadłowice1:3 - XXX - - - - 3:62:0 - - 0:21:11:34:3
4. Znicz Rojewo - - - XXX - 1:4 - 5:22:5 - - 1:0 - - 2:1
5. Zootechnik Kołuda Wielka - 1:52:32:0 XXX - - 0:0 - 3:3 - - - 2:23:0
6. Zagłębie Piechcin - 1:4 - - 7:3 XXX 3:0 - - 5:10:0 - - - -
7. Czarni Wierzchosławice - - - 2:32:0 - XXX - - 1:72:7 - - - -
8. Noteć Gębice - - - - - 2:15:0 XXX 1:2 - - 2:25:1 - 4:5
9. Kujawy Markowice1:3 - - - 2:10:34:3 - XXX - - - 0:13:4 -
10. Kujawskie Pogranicze Jeziora Wielkie - 1:44:43:1 - - - 1:21:2 XXX - 9:2 - - -
11. Dąb Barcin - 2:05:15:0 - - - 3:3 - 6:2 XXX - - - 3:2
12. Pałuczanka Żnin0:1 - - - - 3:35:0 - 3:0 - 1:1 XXX 0:4 - -
13. Sparta Janowiec Wielkopolski - 1:0 - - - 2:1 - - - 4:13:3 - XXX 5:1 -
14. Piast Kołodziejewo - - - 2:0 - - 3:03:1 - - 2:2 - - XXX 3:1
15. Burza Nowa Wieś Wielka1:5 - - - - 2:04:2 - - - - 2:33:1 - XXX

Najbliższe spotkanie

Noteć GębiceKS Brzoza
Noteć Gębice   KS Brzoza
2017-11-25, 13:00:00


Statystyki przedmeczowe »

Reklama

Kalendarium

19

11-2017

niedziela

20

11-2017

pon.

21

11-2017

wtorek

22

11-2017

środa

23

11-2017

czwartek

24

11-2017

piątek

25

11-2017

sobota

Ostatnie spotkanie

Burza Nowa Wieś WielkaKS Brzoza
Burza Nowa Wieś Wielka 1:5 KS Brzoza
2017-11-11, 11:00:00
    relacja »

Najbliższa kolejka

Najbliższa kolejka 14
Piast Kołodziejewo - Zagłębie Piechcin
Mikrus Szadłowice - Znicz Rojewo
Goplania Inowrocław - Noteć Gębice
Kujawskie Pogranicze Jeziora Wielkie - Burza Nowa Wieś Wielka
Kujawy Markowice - Dąb Barcin
Zootechnik Kołuda Wielka - Pałuczanka Żnin

Wyniki

Ostatnia kolejka 13
Burza Nowa Wieś Wielka 1:5 KS Brzoza
Zootechnik Kołuda Wielka 2:2 Piast Kołodziejewo
Pałuczanka Żnin 3:0 Kujawy Markowice
Dąb Barcin 6:2 Kujawskie Pogranicze Jeziora Wielkie
Noteć Gębice 5:1 Sparta Janowiec Wielkopolski
Czarni Wierzchosławice Mikrus Szadłowice
Znicz Rojewo 1:4 Zagłębie Piechcin

Logowanie