Klub Sportowy Brzoza - strona nieoficjalna

Strona klubowa
  • Wyniki ostatniej kolejki:
  • Gopło Kruszwica - KS Brzoza
  • Piast Złotniki Kujawskie - Start Radziejów 2:2
  • Szubinianka Szubin - Noteć Łabiszyn 1:0
  • Lider Włocławek - Kujawianka Strzelno 5:1
  • LTP Lubanie - Lubienianka Lubień Kujawski 2:2
  • Goplania Inowrocław - Łokietek Brześć Kujawski
  • Orzeł Służewo - Zdrój Ciechocinek 1:3
  • GKS Baruchowo - Wisła Dobrzyń
  •        

Fanpage Facebook

Najlepsi typerzy

Zaloguj się, aby typować.
Lp. Osoba Pkt.

Statystyki

Brak użytkowników
zalogowanych i 1 gość

dzisiaj: 12, wczoraj: 248
ogółem: 946 698

statystyki szczegółowe

Transfery

Jesień 2011

Ubyli 

Kozłowski Piotr - Gwiazda Bydgoszcz,

Salomoński Artur - koniec kariery,

Gapski Mariusz - nie wznowił treningów,

Dudek Sławomir - powrót do LZS Kościelec,

Serwach Szymon - Hermes Radłowo,

Przybyli

Sztuba Sławomir - Noteć Łabiszyn,

Ksobiak Michał - BKS Bydgoszcz,

Warczak Piotr - Ramiel Bydgoszcz,

 

Wiosna 2012

Ubyli

Warczak Piotr - Tor Laskowice Pomorskie,

Sułkowski Mariusz - nie wznowił treningów,

Stanisławski Kamil - wyjazd za granicę,

Piotr Kozłowski - nie wznowił treningów,

Przybyli

Grzegorz Kaczmarek - LZS Kozielec Suponin,

Patryk Wożniewski - Tęcza Wiąg,

Paweł Borkowski – Chemik Bydgoszcz,

3.    Paweł Ozner – Chemik Bydgoszcz,

4.    Dominik Suchowski – wolny zawodnik, wcześniej Polonia Bydgoszcz,

5.    Marcin Michalski – powrót z AZS UKW Bydgoszcz,

 

 

 

 

Najbliższe spotkanie

W najbliższym czasie zespół nie rozgrywa żadnego spotkania.

Reklama

Kalendarium

23

10-2018

wtorek

24

10-2018

środa

25

10-2018

czwartek

26

10-2018

piątek

27

10-2018

sobota

28

10-2018

niedziela

28

10-2018

niedziela

Ostatnie spotkanie

KS BrzozaPiast Złotniki Kujawskie
KS Brzoza 1:2 Piast Złotniki Kujawskie
2018-10-13, 11:00:00
    relacja »

Najbliższa kolejka

Najbliższa kolejka 12

Wyniki

Ostatnia kolejka 11
Gopło Kruszwica KS Brzoza
Piast Złotniki Kujawskie 2:2 Start Radziejów
Szubinianka Szubin 1:0 Noteć Łabiszyn
Lider Włocławek 5:1 Kujawianka Strzelno
LTP Lubanie 2:2 Lubienianka Lubień Kujawski
Goplania Inowrocław Łokietek Brześć Kujawski
Orzeł Służewo 1:3 Zdrój Ciechocinek
GKS Baruchowo Wisła Dobrzyń

Logowanie