statystyki szczegółowe

Aktualności

Sensacyjnie , ale tylko do przerwy !!!

• autor: maciekksb, 2012-04-22 17:33

Po pierwszych 45 minutach spotkania KSB – Victoria Kołaczkowo zapowiadało się na wielką niespodziankę . Ku zdziwieniu wszystkich zgromadzonych kibiców , a było ich sporo w niedzielne popołudnie gospodarze przegrywali z gośćmi 0-1. Jedyna bramka padła po nieporozumieniu obrońców i niezbyt pewnej interwencji bramkarza , którzy został przelobowany po wyjściu na 16 metr. Miejscowi , którzy od pierwszej minuty posiadali optyczną  przewagę , pomimo ciągłych ataków na bramkę Victorii nie potrafili umieścić piłki w siatce. W grę wkradła się nerwowość oraz niedokładności w rozegraniu piłki. Przyjezdni w tej części meczu oddali na bramkę KSB jedynie dwa strzały. Druga połowa to już popis gospodarzy , którzy całkowicie zdominowali poczynania na boisku i pomimo gry pod wiatr zaaplikowali gościom z Kołaczkowa aż 7 bramek. Przed wyższą porażką zawodników z Kołaczkowa uchronił bramkarz oraz słaba skuteczność miejscowych.

Bramki dla naszej drużyny zdobyli: Rafał Sobieralski, Łukasz Lutowski, Kamil Koronowski, Michał Chrzan, Sławomir Sztuba oraz dwa trafienia zanotował grający trener Mariusz Raczkowski.

KSB- Suchowski, Raczkowski, Kubanek,  Lepert, Bąkowski, Woźniewski, Koronowski, Kwiatkowski, Sztuba, Borkowski, Sobieralski.

Na zmiany weszli Grzeca, Różalski, Lutowski oraz Chrzan.