statystyki szczegółowe

Aktualności

Znakomita passa trwa.

• autor: Redakcja, 2012-10-06 22:00

W meczu IX kolejki nasi zawodnicy pojechali do Inowrocławia powalczyć o ligowe punkty z silną drużyną Noteci. Zespół z Brzozy wybrał się na to spotkanie w  nieco okrojonym składzie, tego dnia trener Raczkowski nie miał do swojej dyspozycji: Kwiatkowskiego, Grugiela, Różalskiego, Leperta, Borkowskiego i Bożka.

Od samego początku mecz był bardzo zacięty. W 25 minucie dośrodkowanie Raczkowskiego z rzutu rożnego pewnie wykańcza Sztuba, i KSB wychodzi na prowadzenie. Po bramce obraz gry zbytnio nie ulega zmianie w dalszym ciągu jest dużo walki o każdy metr boiska, i do przerwy pozostaje 0-1.  Druga odsłona spotkania to w dalszym ciągu rozsądna gra zespołu z Brzozy, który nie pozwala na zbyt wiele drużynie z Inowrocławia. W 70 minucie sam na sam z bramkarzem staje zawodnik Noteci lecz w tym starciu górą jest Żurawski, i to jedyna setka dla gości w drugiej połowie. W końcówce spotkania zawodnicy z Brzozy marnują trzy dobre sytuacje na poprawienie rezultatu. Po pierwszej z nich w starciu jeden na jeden broni bramkarz, a po dwóch kolejnych piłka minimalnie przelatuje obok słupka. Sędzia odgwizduje po raz ostatni i następuje wielka radość w szeregach KS Brzoza.

Poza całym zespołem należy wyróżnić naszą defensywę, która po raz pierwszy w tym sezonie zachowuje z tyłu czyste konto. Dziękujemy piłkarzom Noteci za sportową rywalizację i życzymy powodzenia w kolejnych meczach.

Noteć Inowrocław- KS Brzoza 0-1 (0-1)

Drużyna z Brzozy wystąpiła w następującym składzie: Żurawski- Pruss, Koronowski, Lutowski, M. Bąkowski- Sztuba, Raczkowski, Chrzan (60. Sz. Bąkowski), Michalski (80. Kaczmarek)- Warczak (75. Grzeca), Sobieralski.