statystyki szczegółowe

Aktualności

Seria zwycięstw przerwana. Na drodze stanął Dąb .

• autor: Redakcja, 2012-10-20 22:00

Po serii 4 zwycięstw nasz zespól zanotował porażkę na boisku w Barcinie. Mecz od początku nie ułożył się po myśli naszych zawodników . Słaba pierwsza połowa w której nasi zawodnicy stracili dwie bramki oraz zdecydowanie lepsza z kilkoma sytuacjami bramkowymi druga cześć gry. Niestety od 55 minuty nasi zawodnicy grali w 10 po ewidentnej pomyłce sędziego, który wyrzucił z boiska Arka Prussa. Sędzia Landowski z Inowrocławia był tego dnia najsłabszym ogniwem na boisku, myląc się co chwilę w obydwie strony, na dodatek w ogóle nie zwracał uwagi na sygnalizację sędziów liniowych wprowadzając tym samym sporą nerwowość wśród zawodników obydwu drużyn.

Pierwsza stracona bramka to efekt przypadkowego zagrania naszych obrońców , którzy nie zrozumieli się i piłka odbita od jednego z nich trafiła pod nogi zawodnika z Barcina a ten nie miał już problemu z pokonaniem naszego bramkarza. Druga bramka padła po rzucie wolnym i strąceniu piłki głową przez jednego z zawodników Barcina. Druga połowa zdecydowanie lepsza, jednak gra w 10 kosztowała sporo sił i zabrakło skuteczności pod bramką Dębu, bo okazje do zdobycia bramki były znakomite.

KSB: Żurawski- Pruss, Koronowski,Lepert,Grugiel, Lutowski,Chrzan, Sztuba, Raczkowski, - Warczak Sobieralski.
Na zmiane weszli - Michalski, Sz. Bąkowski, Grzecza. Na ławce pozstali -Bożek , M Bąkowski