Klub Sportowy Brzoza - strona nieoficjalna

Strona klubowa
  • Wyniki ostatniej kolejki:
  • KS Brzoza - Sparta Janowiec Wielkopolski 2:1
  • Zootechnik Kołuda Wielka - Znicz Rojewo 2:0
  • Kujawy Markowice - Zagłębie Piechcin 0:3
  • Goplania Inowrocław - Piast Kołodziejewo 6:3
  • Dąb Barcin - Noteć Gębice 3:3
  • Pałuczanka Żnin - Czarni Wierzchosławice 5:0
  • Kujawskie Pogranicze Jeziora Wielkie - Mikrus Szadłowice 4:4
  •        

Najlepsi typerzy

Zaloguj się, aby typować.
Lp. Osoba Pkt.

Ankiety

Brak aktywnych ankiet.

FaceBook

Statystyki

Brak użytkowników
zalogowanych i 1 gość

dzisiaj: 49, wczoraj: 275
ogółem: 863 398

statystyki szczegółowe

Aktualności

Bydgoska firma Eltech na kolejny rok z KSB!

  • autor: maciekksb, 2017-02-20 00:00

Miło poinformować , że przedłużyliśmy umowę z Hurtownią Elektryczną Eltech z Bydgoszczy.  Właściciel firmy Pan Feliks Obremski w dalszym ciągu będzie wspomagał nasz Klub.

To już 10 rok współpracy i pomocy dla KSB.

Serdecznie dziękujemy.

 


  • Komentarzy [0]
  • czytano: [1273]
 

Dodaj swój komentarz

Autor: Treść:pozostało znaków:

Najbliższe spotkanie

Goplania InowrocławKS Brzoza
Goplania Inowrocław   KS Brzoza
2017-09-23, 14:00:00


Statystyki przedmeczowe »

Reklama

Kalendarium

23

09-2017

sobota

Goplania Inowrocław - KS Brzoza - 14:00

24

09-2017

niedziela

25

09-2017

pon.

26

09-2017

wtorek

27

09-2017

środa

28

09-2017

czwartek

29

09-2017

piątek

Ostatnie spotkanie

KS BrzozaSparta Janowiec Wielkopolski
KS Brzoza 2:1 Sparta Janowiec Wielkopolski
2017-09-16, 11:00:00
    relacja »

Najbliższa kolejka

Najbliższa kolejka 6
Goplania Inowrocław - KS Brzoza
Noteć Gębice - Burza Nowa Wieś Wielka
Znicz Rojewo - Pałuczanka Żnin
Mikrus Szadłowice - Kujawy Markowice
Zagłębie Piechcin - Zootechnik Kołuda Wielka
Sparta Janowiec Wielkopolski - Kujawskie Pogranicze Jeziora Wielkie
Czarni Wierzchosławice - Dąb Barcin

Wyniki

Ostatnia kolejka 5
KS Brzoza 2:1 Sparta Janowiec Wielkopolski
Zootechnik Kołuda Wielka 2:0 Znicz Rojewo
Kujawy Markowice 0:3 Zagłębie Piechcin
Goplania Inowrocław 6:3 Piast Kołodziejewo
Dąb Barcin 3:3 Noteć Gębice
Pałuczanka Żnin 5:0 Czarni Wierzchosławice
Kujawskie Pogranicze Jeziora Wielkie 4:4 Mikrus Szadłowice

Logowanie