Klub Sportowy Brzoza - strona nieoficjalna

Strona klubowa
  • Wyniki ostatniej kolejki:
  • Sparta Janowiec Wielkopolski - KS Brzoza 1:2
  • Znicz Rojewo - Zootechnik Kołuda Wielka 3:1
  • Zagłębie Piechcin - Kujawy Markowice 3:0
  • Piast Kołodziejewo - Goplania Inowrocław 2:2
  • Noteć Gębice - Dąb Barcin 1:0
  • - Pałuczanka Żnin
  • Mikrus Szadłowice - Kujawskie Pogranicze Jeziora Wielkie 3:3
  •        

FaceBook

Najlepsi typerzy

Zaloguj się, aby typować.
Lp. Osoba Pkt.

Statystyki drużyny

FaceBook

Statystyki

Brak użytkowników
zalogowanych i 1 gość

dzisiaj: 323, wczoraj: 131
ogółem: 910 198

statystyki szczegółowe

Aktualności

Bydgoska firma Eltech na kolejny rok z KSB!

  • autor: maciekksb, 2017-02-20 00:00

Miło poinformować , że przedłużyliśmy umowę z Hurtownią Elektryczną Eltech z Bydgoszczy.  Właściciel firmy Pan Feliks Obremski w dalszym ciągu będzie wspomagał nasz Klub.

To już 10 rok współpracy i pomocy dla KSB.

Serdecznie dziękujemy.

 


  • Komentarzy [0]
  • czytano: [1342]
 

Dodaj swój komentarz

Autor: Treść:pozostało znaków:

Najbliższe spotkanie

KS BrzozaGoplania Inowrocław
KS Brzoza   Goplania Inowrocław
2018-04-21, 15:00:00


Statystyki przedmeczowe »

Reklama

Kalendarium

21

04-2018

sobota

KS Brzoza - Goplania Inowrocław - 14:00

Piast Kołodziejewo - KS Brzoza - 16:00

22

04-2018

niedziela

23

04-2018

pon.

24

04-2018

wtorek

25

04-2018

środa

26

04-2018

czwartek

27

04-2018

piątek

Ostatnie spotkanie

Sparta Janowiec WielkopolskiKS Brzoza
Sparta Janowiec Wielkopolski 1:2 KS Brzoza
2018-04-14, 14:00:00
    relacja »

Najbliższa kolejka

Najbliższa kolejka 21
KS Brzoza - Goplania Inowrocław
Burza Nowa Wieś Wielka - Noteć Gębice
Pałuczanka Żnin - Znicz Rojewo
Kujawy Markowice - Mikrus Szadłowice
Zootechnik Kołuda Wielka - Zagłębie Piechcin
Kujawskie Pogranicze Jeziora Wielkie - Sparta Janowiec Wielkopolski

Wyniki

Ostatnia kolejka 20
Sparta Janowiec Wielkopolski 1:2 KS Brzoza
Znicz Rojewo 3:1 Zootechnik Kołuda Wielka
Zagłębie Piechcin 3:0 Kujawy Markowice
Piast Kołodziejewo 2:2 Goplania Inowrocław
Noteć Gębice 1:0 Dąb Barcin
Pałuczanka Żnin
Mikrus Szadłowice 3:3 Kujawskie Pogranicze Jeziora Wielkie

Logowanie