Przegrana po walce i niezłym meczu.

• autor: Redakcja, 2013-08-04 00:04

W dniu dzisiejszym rozegraliśmy mecz w ramach PP na szczeblu okręgu. Naszym przeciwnikiem była IV ligowa Szubinianka Szubin Zadaniem zespołu było cofnięcie się do obrony i gra z kontry. Taka taktyka zdawała egzamin bo po kontrach stworzyliśmy sobie 8 100%!!!!sytuacji po których powinny paść bramki.

Tylko brak skuteczności albo brak umiejętności naszych napastników(w szczególności Michała Bąkowskiego ) nie  pozwoliły prowadzić do przerwy kilkoma bramkami. Pierwsza połowa kończy się wynikiem 0-0.Na drugą połowę zespół wyszedł z takimi samymi założeniami taktycznymi jak w pierwszej części spotkania. Czujnie z tyłu i gra z kontry. Niestety nasi zawodnicy popełniają  dwa błędy które kończą się stratą bramek. Po tym zimnym prysznicu ruszamy odważniej do przodu czego efektem jest rzut karny po faulu na M.Raczkowskim. Pewnym egzekutorem jest S.Sztuba. Do końca próbujemy strzelić wyrównującą bramkę ale nadziewamy się na kontrę gdzie przeciwnik strzela nam trzecią bramkę.

Podsumowując nasz zespół zaprezentował się z dobrej strony na tle IV ligowego rywala. Do pełni szczęścia brakowało nam wykończenia akcji gdzie w kilku dobrych sytuacjach nie popisał się M.Bąkowski, który mógł zostać bohaterem dzisiejszego spotkania.

KSB;ŻURAWSKI,PARTYNIEWICZ,PRUSS,MACIEJEWSKI,KORONOWSKI.SZ.BĄKOWSKI(MICHALSKI),SZTUBA,RACZKOWSKI.MACIEJ SMERLIŃSKI(CIELECKI),WARCZAK(GRZECA),M.BĄKOWSKI(MIELCARSKI).

autor: ~kibic K.S.B 2013-08-04 10:38:46

avatar Było dobrze Panowie! Oby tylko tak grać w lidze! Wielkie dzięki za ambitną walkę dla całej drużyny!

autor: ~Raczek 2013-08-04 17:11:37

avatar Ale jeszcze nie było T.LEPERTA,M.KWIATKOWSKIEGO,M.SMERLIŃSKIE GO I P.ZIMNEGO!!!!Myślę że z nimi będziemy jeszcze bardziej mocni!!!

autor: ~KIBOL 2013-08-04 17:50:38

avatar Panowie trochę pokory,zagraliśmy dobry mecz ale nie byliśmy lepsi ,bo przegraliśmy!!!!!!!!!!!Ale w lidze może być ciekawie!!!

autor: ~Kibic Brzoza 2013-08-05 08:27:57

avatar Brawo za mecz. Zagraliście dobre zawody. Szkoda nie wykorzystanych sytuacjii ale taka jest piłka. Jak będziecie grac tak w lidze to środek tabeli możecie miec. W tym opisie jest tylko wyszczególnieony Bąkowski a drugi z napastników równiez miał kilka 100% sytacjii . Ale tego nikt tu nie zamieścił. Trochę obiektywizmu w opisie meczu . Bakowski mimo tragicznej nieskuteczności jeden z najlepszych na boisku dużo biegał , walczył , i wychodził na pozycje , do tego Sztuba , Smerliński najlepsi na placu gry. Pozdrawiam serdecznie i zycze powodzenia w lidze .

autor: ~KSB 2013-08-06 09:16:18

avatar Kibic Brzoza - lodu na głowę, otworzyć oczy i obiektywizm a najlepiej jak się ma coś konstruktywnego do powiedzenia to proponuję szatnię przed treningiem lub meczem a nie forum; a propos ten drugi to Piotr Warczak. Jeszcze raz lodu, dużo lodu na głowę i za...lać a nie komentować poczynania innych w tym miejscu a o wyniki wszyscy troszczący się o KSB będą spokojni.

autor: ~Brzozowiak 2013-08-06 12:25:33

avatar W tym co napisał Kibic jest dużo racji. Dodatkowo w drużynie jest za dużo dyskutantów - patrz kolejne żółtko dla naszego obrońcy - za gadanie .Faktycznie Bąkowski ze skutecznośći zasłużył na 1 , ale walka i zaangażowanie było na 5. Uważam że indywidualne oceny psują relacje w drużynie, niech każdy zajmnie się swoją grą a będzie dobrze.

autor: ~Brzozowiak 2013-08-06 12:28:02

avatar I jeszcze nie rozumiem jednego - kibic ma przyjść do szatni przed meczem lub treningiem podyskutować sobie z zawodnikami? Nie rozumiem poprzednika o co mu chodzi. Po to chyba są komentarze aby każdy wyraził swój pogląd.

autor: ~KSB 2013-08-06 15:04:41

avatar Oczywiście że forum jest do wyrażania opinii dopóki tego nie robią sami zawdnicy a mam wrażenie że oni są najaktywniesi w komentarzach będąc jednocześnie adwokatami własnych spraw i nie ma tonic wspólnego z obiektywizmem - stąd moje sugestia że szatnia jest odpowiednim miejscem na taka polemikę. Pozdrawiam życząc powodzenia.

autor: ~kibolek10 2013-08-06 19:16:00

avatar Bąkowski dodatkowe treningi strzeleckie proponuję , fatalny celownik. A najlepszy na boisku to Pruss , Sztuba czy Raczek. Bąkowskiego proponuję - mniej słodzenia o sobie na forum , więcej pokory i zdecydowanie TRENINGU.
Pozdrawiam , zagorzały kibic KSB !

autor: maciekksb 2013-08-06 23:06:00

Profil maciekksb w Futbolowo Informuję , że komentarze Kibic Brzoza nie są autorstwa Michała. Autorem jest ktoś inny , sprawdziłem to po adresie IP. Znam tą osobę ponieważ wcześniej podpisywała się i korzystała z tego samego IP.
W związku z głupimi posądzeniami od dziś komentarze mogą pisać tylko zalogowane osoby!!!

autor: raczek16 2013-08-17 16:41:28

Profil raczek16 w Futbolowo Ale po co???? Przecież są nudne!!!!!