Aktualności

Wysoka wygrana na inaugurację w Brzozie.

• autor: Redakcja, 2014-08-24 14:37

KS Brzoza - Victoria Gnojno 7-2 (4-1)

Bardzo wysokim zwycięstwem KSB zakończył się dzisiejszy mecz z beniaminkiem rozgrywek Victorią Gnojno. Goście dotrzymywali kroku naszym zawodnikom tylko do 35 minuty, kiedy to po pierwszym strzale na bramkę zdobyli bramkę na 1-1.

Mecz rozpoczął się od zdecydowanych ataków naszej drużyny. Kombinacyjna gra, zmiana pozycji oraz szybkie wymiany piłki wprowadzały ogromne zamieszanie w szykach obronnych gości. W tym fragmencie gry nasi zawodnicy zmarnowali kilka dobrych okazji do otwarcia wyniku meczu. Uczynił to dopiero w 18 minucie meczu Sławek Sztuba , który pięknym strzałem z 16 metrów wyprowadził nasz zespół na prowadzenie. W 35 minucie meczu goście niespodziewanie zdobywają gola na 1-1. Był to dopiero pierwszy strzał w kierunku bramki KSB. Zawodnicy z Brzozy wzięli się jeszcze bardziej do pracy, poprawili skuteczność i w 10 minut zdobyli 3 bramki. Na 2-1 podwyższył Sobieralski (asysta Smerliński). Na 3-1 dośrodkowanie Pietrzaka na bramkę zamienia Michalski. Czwartą bramkę po sprytnie rozegranym rzucie rożnym i niezdecydowaniu obrońców gospodarzy zdobywa Sławek Sztuba.

Obraz gry po przerwie nie uległ zmianie. Rozpaczliwa obrona gości i kilkanaście znakomitych okazji naszych zawodników . Tylko trzy z nich udało się zakończyć bramkami. W 68 minucie na 5-1 po dobrym zagraniu Michalskiego bramkę zdobywa Sobieralski. Chwilę później goście wykorzystują kontrę i zdobywają drugą bramkę . Ostatnie słowo należało jednak ponownie do naszych zawodników . Na 6-2 podwyższa Michalski po idealnym podaniu Michała Bąkowskiego, a gości dobija Sobieralski który zdobył swoją trzecią bramkę w tym meczu. Asystował przy golu ponownie Michał Bąkowski.

Do składu niespodziewanie wrócił Femi Adenuga , który wrócił do Polski na kilka tygodni. Tym samym w znacznym stopniu wzmocniona zostanie w kilku najbliższym meczach  formacja obronna KSB.Na uwagę zasługuje też debiut w KSB bramkarza Łukasza Miśkowiaka , który dołączył do naszej drużyny ze Spójni Białe Błota.