Szczęśliwy remis po dziwnym meczu. Trzy bramki Krysiaka.

• autor: Redakcja, 2014-10-11 19:27

Znicz Rojewo - KS Brzoza 4-4 (2-2)

Bramki dla KSB - Piotr Krysiak - 3 oraz Sławek Sztuba

Na mecz do Rojewa nasi zawodnicy wybierali się aby wywalczyć kolejny komplet punktów. Niestety boisko oraz styl gry gospodarzy zweryfikował te plany bardzo szybko. Po raz kolejny okazało się , że nasz zespół gorzej radzi sobie na gorszych murawach i z drużynami, których filozofia gry polega na grze na tak zwaną aferę .

W 18 minucie spotkania tracimy pierwszą bramkę . Spóźniona interwencja obrońców kończy się zdobyciem bramki przez Jarosława Bagrowskiego. W 25 minucie meczu dośrodkowanie z rzutu wolnego Arka Prussa strzałem głową na bramkę zamienia Piotr Krysiak. Gdy wydawało się , że nasi zawodnicy przycisną i zdobędą kolejne bramki , gola zdobywają ponownie miejscowi. Nie pilnowany Bagrowski po raz drugi z ostrego konta umieszcza piłkę w naszej siatce. Pomimo optycznej przewagi nasi zawodnicy  męczyli się w konstruowaniu akcji. W 42 minucie meczu do kolejnego remisu doprowadza Piotr Krysiak. Wykorzystuje kolejne dośrodkowanie Prussa i strzałem głową pokonuje bramkarza gospodarzy. W 52 minucie meczu strzał Sobieralskiego zatrzymuje się na słupku. W 55 minucie meczu po trójkowej akcji Sobieralski -Sztuba - Krysiak, ten ostatni zdobywa trzeciego gola dla KSB. Wydaje się , że teraz już nic nie powstrzyma naszej drużyny w odniesieniu zwycięstwa. Tym bardziej , że chwilę później przeprowadzamy filmową akcję , po której strzał Kacprzaka cudem broni golkiper gospodarzy. Niestety gospodarze po raz kolejny wykorzystują swój wielki atut czyli grę długą piłką . W zamieszaniu po rzucie wolnym broni Żurawski, jednak zdaniem arbitra liniowego piłka przekracza linię bramkową . Na nic zdały się protesty naszych zawodników , którzy czuli się pokrzywdzeni decyzją sędziego liniowego. Najgorsze jednak miało dopiero nadejść. W 70 minucie meczu drugą żółtą kartkę ogląda zawodnik Rojewa . Nasi zawodnicy całą drużyną napierają na bramkę gospodarzy , niestety brakuje wykończenia akcji i piłkarskiego szczęścia. Co nie udaję się naszym zawodnikom wychodzi gospodarzom. Kolejna daleka wrzutka w pole karne , kończy się niepewną interwencją Żurawskiego. Piłka wychodzi po za linię boiska. Miejscowi wykonują rzut rożny. W olbrzymim zamieszaniu najprzytomniej zachowuje się zawodnik Znicza, który z 5 metrów pakuję piłkę do bramki KSB. Do końca meczu pozostało 8 minut. Nasi zawodnicy atakują cała drużyną , niestety piłka nie chce znaleźć drogi do bramki Znicza. W doliczonym już czasie gry z rzutu wolnego dośrodkowuje Raczkowski. W ogromnym zamieszaniu pod bramką Rojewa najprzytomniej zachowuje się Sławek Sztuba , który strzałem przy słupku umieszcza futbolówkę w siatce i mamy remis 4-4.