• KS Brzoza - Noteć Gębice 2:2
  • Mikrus Szadłowice - Zagłębie Piechcin 3:1

Pewne zwycięstwo.

• autor: Redakcja, 2015-05-02 17:22

KS Brzoza - Pałuczanka Żnin  4-1 (1-0)

Bramki : Michał Kacprzak -2, Paweł Ruciński oraz Krzysztof Płoszaj po 1

Nie było niespodzianki w Brzozie. Zgodnie z oczekiwaniami piłkarze KS-u zdecydowanie pokonali Pałuczankę Żnin 4-1.

Zespół z Brzozy spotkanie rozpoczął w takim samym składzie jak mecz w Gniewkowie. Na ławce pozostali wracający do gry Sobieralski i Smerliński, których na placu gry ujrzeliśmy po przerwie.

Już od pierwszych minut gry warunki dyktowali gospodarze. W 5’ rzut rożny egzekwowany przez Prussa świetną główką zakończył Kacprzak, lecz golkiper przyjezdnych stanął na wysokości zadania i uchronił swój zespół przed stratą gola. Kolejne minuty to zdecydowana przewaga miejscowych, którzy jednak nie potrafili udokumentować tego golem. W 25’ mocno z dystansu przymierzył Sztuba, ale i tym razem górą był bramkarz ze Żnina. W 32’ jedyny godny odnotowania strzał Pałuczanki – jednak mocne uderzenie z dystansu o pół metra minęło bramkę Żurawskiego. Trzy minuty przed przerwą stały egzekutor rzutów rożnych Pruss ekspediował piłkę w pole karne, przytomnie w tej sytuacji zachował się Płoszaj, który celnym strzałem umieścił piłkę w siatce.

W 55’ gospodarze świetnie rozegrali rzut wolny, koronkowa akcja Pruss – Sztuba - Ruciński zakończyła się golem tego ostatniego. Po chwili coach KSB dokonał podwójnej zmiany. Za Rucińskiego wszedł Baranowski, który po niespełna dwuminutowym pobycie na boisku doskonale obsłużył Kacprzaka. Napastnik KSB uprzedził bramkarza Pałuczanki i strzałem głową podwyższył wynik spotkania na 3-0. Gospodarze w pełni kontrolowali mecz na niewiele pozwalając gościom. Koronkowe, składne i szybkie akcje demontowały defensywę gości. W 70’ mocno na bramkę uderzył Bożek sprawiając ogromne problemy bramkarzowi ze stolicy Pałuk, do odbitej piłki dopadł Kacprzak zdobywając swojego drugiego gola tego dnia. Dziesięć minut później Pałuczanka zdobyła honorowego gola. Dobre dośrodkowanie z rzutu rożnego trafiło do gracza gości stojącego w polu karnym, który nie miał kłopotu z umieszczeniem jej w siatce. W 85’ sprytny strzał Bożka o centymetry minął prawy słupek bramki.

Piłkarze KSB zgarnęli komplet punktów i dalej liczą się w walce o baraże .

Skład: Żurawski – Pruss (65’ Bożek), Lepert, Grundkowski, Koronowski, Sztuba, Krysiak, Pietrzak (60’ Smerliński), Płoszaj (55’ Sobieralski), Ruciński (55’ Baranowski), Kacprzak. Nał ławce pozostał wracający po kontuzji Sz.Bąkowski

autor: ~kibic 2015-05-07 00:58:00

avatar coś pięknego, baraże coraz bliżej :):)
p.s zmiencie zdjęcie główne, trochę stare :)

autor: ~ksb 2015-05-07 21:20:51

avatar tak dalej trzymać w kołodziejowie nie bd łatwo ale wierze w 3 punkty.

autor: on85bydg 2015-05-08 05:42:30

Profil on85bydg w Futbolowo Do Administratora:Czy rzeczywiście w typerze nie da się zmienić punktacji?Albo to jakiś błąd systemu albo po prostu niedopatrzenie.Chodzi o punktację za Wasz mecz ze Zninem.Za dokładny wynik są 3 pkt a nie 0.Trochę dbałości o prowadzenie statystyk...

autor: maciekksb 2015-05-08 19:51:59

Profil maciekksb w Futbolowo System to liczy a nie Administrator. Ja nawet nie mam podglądu kto jakie wyniki typuje . Za prawidłowy wynik są 3 punkty, za wskazanie zwycięzcy 1 .

KS BrzozaNoteć Gębice
KS Brzoza 2:2 Noteć Gębice