Klub Sportowy Brzoza - strona nieoficjalna

Strona klubowa
  • Wyniki ostatniej kolejki:
  • KS Brzoza - Noteć Gębice 2:2
  • Kujawy Markowice - Burza Nowa Wieś Wielka 0:3
  • Piast Kołodziejewo - Pałuczanka Żnin 1:3
  • Zootechnik Kołuda Wielka - Dąb Barcin 1:6
  • Sparta Janowiec Wielkopolski - Znicz Rojewo 3:0
  • Mikrus Szadłowice - Zagłębie Piechcin 3:1
  •        

FaceBook

Najlepsi typerzy

Zaloguj się, aby typować.
Lp. Osoba Pkt.

Statystyki drużyny

FaceBook

Statystyki

Brak użytkowników
zalogowanych i 1 gość

dzisiaj: 178, wczoraj: 817
ogółem: 927 447

statystyki szczegółowe

Aktualności

Optymistycznie po pierwszym treningu.

  • autor: Redakcja, 2015-07-15 21:27

Bardzo optymistycznie wyglądały pierwsze zajęcia KSB. Po krótkiej 3 tygodniowej przerwie w treningach. na wczorajszych zajęciach zameldowało się 20 zawodników , zabrakło jedynie dwójki bramkarzy i Macieja Smerlińskiego. Wszystko wskazuje na to , że w rundzie jesiennej nie ulegnie zmianie skład osobowy . Do drużyny dołączy niespełna 16- letni Kacper Miazek, być może pojawi się jeszcze jeden, dwójka nowych zawodników.

Na chwilę obecną zaplanowane są 3 mecze sparingowe:

29.07.2015 (środa ) Start Pruszcz Pomorski - miejsce do ustalenia

02.08.2015 (niedziela ) MOKS Piaski Bydgoszcz 16:00 w Brzozie,

08.08.2015 (sobota) BKS Bydgoszcz - godzina i miejsce do ustalenia

 

Najprawdopodobniej w ramach treningu rozegrane zostaną jeszcze 2 sparingi o których będziemy informowali na bieżąco.


  • Komentarzy [0]
  • czytano: [433]
 

Dodaj swój komentarz

Autor: Treść:pozostało znaków:

Najbliższe spotkanie

W najbliższym czasie zespół nie rozgrywa żadnego spotkania.

Reklama

Kalendarium

19

07-2018

czwartek

20

07-2018

piątek

21

07-2018

sobota

22

07-2018

niedziela

23

07-2018

pon.

24

07-2018

wtorek

25

07-2018

środa

Ostatnie spotkanie

KS BrzozaNoteć Gębice
KS Brzoza 2:2 Noteć Gębice
2018-06-09, 16:00:00
     

Najbliższa kolejka

Najbliższa kolejka 31

Wyniki

Ostatnia kolejka 30
KS Brzoza 2:2 Noteć Gębice
Kujawy Markowice 0:3 Burza Nowa Wieś Wielka
Piast Kołodziejewo 1:3 Pałuczanka Żnin
Zootechnik Kołuda Wielka 1:6 Dąb Barcin
Sparta Janowiec Wielkopolski 3:0 Znicz Rojewo
Mikrus Szadłowice 3:1 Zagłębie Piechcin

Logowanie