Klub Sportowy Brzoza - strona nieoficjalna

Strona klubowa
  • Wyniki ostatniej kolejki:
  • KS Brzoza - Pałuczanka Żnin 3:2
  • Piast Kołodziejewo - Kujawy Markowice 3:0
  • Kujawskie Pogranicze Jeziora Wielkie - Zootechnik Kołuda Wielka 1:2
  • Goplania Inowrocław - Dąb Barcin 2:1
  • Sparta Janowiec Wielkopolski - Burza Nowa Wieś Wielka 9:1
  • Zagłębie Piechcin - Noteć Gębice 0:3
  •        

FaceBook

Najlepsi typerzy

Zaloguj się, aby typować.
Lp. Osoba Pkt.

Statystyki drużyny

FaceBook

Statystyki

Brak użytkowników
zalogowanych i 1 gość

dzisiaj: 52, wczoraj: 220
ogółem: 916 952

statystyki szczegółowe

Aktualności

Trampkarze również z punktami.

  • autor: maciekksb, 2015-09-20 16:12

Trampkarze KS-u po dobrym meczu pokonali dziś w Łochowie miejscowy zespół 3-1. Dwa gole zdobył Fertykowski a jednego Naliński.

Skład KSB - Adam Perliński,Sebastian Byczyński, Wojtek Gac,Artur Szewczykowski ,Hubert Moroz, Oskar Kwiatkowski, Mateusz Nalinski, Olaf Łuczejko, ,Wojtek Fertykowski, Igor Kustosz, . Zagrali również  Kacper Joppek i Sebastian Kulczynski

To był dobry weekend w wykonaniu naszych młodzieżowych zespołów


  • Komentarzy [0]
  • czytano: [523]
 

Dodaj swój komentarz

Autor: Treść:pozostało znaków:

Najbliższe spotkanie

Dąb BarcinKS Brzoza
Dąb Barcin   KS Brzoza
2018-05-26, 16:00:00


Statystyki przedmeczowe »

Reklama

Kalendarium

25

05-2018

piątek

26

05-2018

sobota

Dąb Barcin - KS Brzoza - 16:00

27

05-2018

niedziela

28

05-2018

pon.

29

05-2018

wtorek

30

05-2018

środa

31

05-2018

czwartek

KS Brzoza - Burza Nowa Wieś Wielka - 16:00

Ostatnie spotkanie

KS BrzozaPałuczanka Żnin
KS Brzoza 3:2 Pałuczanka Żnin
2018-05-19, 18:00:00
    relacja »

Najbliższa kolejka

Najbliższa kolejka 27
Znicz Rojewo - Piast Kołodziejewo
Dąb Barcin - KS Brzoza
Noteć Gębice - Mikrus Szadłowice
Burza Nowa Wieś Wielka - Goplania Inowrocław
Pałuczanka Żnin - Kujawskie Pogranicze Jeziora Wielkie
Zootechnik Kołuda Wielka - Kujawy Markowice

Wyniki

Ostatnia kolejka 26
KS Brzoza 3:2 Pałuczanka Żnin
Piast Kołodziejewo 3:0 Kujawy Markowice
Kujawskie Pogranicze Jeziora Wielkie 1:2 Zootechnik Kołuda Wielka
Goplania Inowrocław 2:1 Dąb Barcin
Sparta Janowiec Wielkopolski 9:1 Burza Nowa Wieś Wielka
Zagłębie Piechcin 0:3 Noteć Gębice

Logowanie