• Lider Włocławek - KS Brzoza 1:1
  • Zdrój Ciechocinek - Wisła Dobrzyń 0:2

Strzelecka niemoc trwa.......

• autor: Redakcja, 2015-10-10 20:48

Bez punktów wracają ze Strzelna zawodnicy KS Brzoza. Pomimo niezłej gry , optycznej przewadze i kilku naprawdę dogodnych sytuacjach do zdobycia gola nie potrafimy po raz kolejny postawić kropki nad i.

W pierwszej połowie meczu nasi zawodnicy mieli 3 dobre okazje do pokonania bramkarza gospodarzy. W 11 minucie meczu dobre uderzenie Krysiaka tylko sobie znanym sposobem bramkarz Strzelna wybija na rzut rożny. W 22 minucie dobre uderzenie Miedzińskiego ląduje w rękach golkipera gospodarzy. Minutę później tracimy kontrowersyjnego gola, który pada z ewidentnego spalonego. Był to pierwszy strzał graczy gospodarzy na bramkę KSB. W 28 minucie po raz drugi fenomenalną obroną popisuje się bramkarz gospodarzy po strzale Krysiaka. W tej części gry wykonywaliśmy aż 10 rzutów rożnych , jednak nie przełożyło się to na sytuacje bramkowe. Gospodarze nie potrafili zagrozić naszej bramce . Ich akcje pewnie rozbijała nasza defensywa.

Druga połowa rozpoczyna się od zdecydowanych ataków naszych zawodników . Niestety niemoc strzelecka oraz dobre interwencje bramkarza gospodarzy skutecznie blokowały poczynania naszych zawodników . W 52 minucie gospodarzy po strzale Sobieralskiego ratuje słupek a dobitka Krysiaka mija bramkę o kilka centymetrów. W 62 minucie strzał Szuby z 17metrów cudem nad bramką po raz kolejny przebija bramkarz Strzelna. W ciągu kolejnych 3 minut mamy kolejne dwie dobre okazje . Strzał Sobieralskiego mija słupek bramki a uderzenie Michalskiego pewnie chwyta golkiper gospodarzy. To co nie udało się naszym zawodnikom znakomicie wychodziło gospodarzą . W 70 minucie meczu nadziewamy się na kontrę gospodarzy . Była to pierwsza bramkowa sytuacja w tej części gry i mamy 2-0. Kilka chwil później powinno być 2-1 , jednak Michalski przegrywa pojedynek sam na sam z bramkarzem gospodarzy a dobitka Baranowskiego szybuje nad poprzeczką . W końcówce gospodarze grając z kontry stworzyli sobie dwie dobre okazje , ale pewnie interweniował Kostkowski.

Niestety po raz kolejny sprawdziło się stare piłkarskie porzekadło , że niewykorzystane sytuacje się mszczą .Za styl gry nie przyznaje się punktów , tylko za zdobyte bramki. Z tym niestety nasi zawodnicy ostatnio mają duży problem.

Skład : Kostkowski, Pruss, Lepert , Koronowski, Pietrzak, Sztuba, Jaworski, Miedziński, Sobieralski, Krysiak , Kacprzak. Na zmiany weszli : Michalski, Płoszaj, Baranowski oraz Bąkowski.

autor: ~kibic KSB 2015-10-10 23:00:53

avatar Co jest chłopaki?

autor: ~obserwator 2015-10-11 12:50:38

avatar Przy pierwszej bramce nie było spalonego, chybą że byliśmy na innym meczu. Pozostał lewy obrońca, a to że na prawej stronie nie było nikogo poza zawodnikiem Kujawianki sprawiło wrażenie pozycji spalonej