• KS Brzoza - Noteć Gębice 2:2
  • Zootechnik Kołuda Wielka - Dąb Barcin 1:6
  • Sparta Janowiec Wielkopolski - Znicz Rojewo 3:0
  • Mikrus Szadłowice - Zagłębie Piechcin 3:1

Bez bramek na koniec jesieni.

• autor: maciekksb, 2015-11-22 21:03

Gdyby zawodnicy obu drużyn popisali się skutecznością to mecz zakończyłby się wynikiem hokejowym. Kilka razy można było złapać się za głowę patrząc na kolejne niewykorzystane sytuacje.

Mecz lepiej rozpoczęli goście, którzy już w 5’ mogli objąć prowadzenie. Sprytne podanie Baranowskiego trafiło do Sztuby, który mocno przymierzył na bramkę Goplanii, lecz piłka odbiła się od słupka po świetnej interwencji golkipera gospodarzy. W kolejnych minutach do głosu doszli miejscowi, którzy zaczęli grać szybciej, konstruując kilka składnych i groźnych akcji. W 25’ skrzydłowy Goplanii świetnie po ziemi dograł do dwójki niepilnowanych w polu karnym kolegów, ale żaden z nich nie potrafił precyzyjnie trafić w piłkę. Jedenaście minut później świetnie interweniował Kostkowski wychodząc obronną ręką z sytuacji sam na sam. Goście zostawiali zbyt wiele miejsca zawodnikom z Inowrocławia, sami zaś nie potrafili stworzyć zagrożenia pod bramką rywali.

W drugiej połowie oba zespoły pokazały dobry futbol, ale wykończenie akcji było fatalne. W 52’ niecelnie uderzył Sztuba, a cztery minuty później fantastycznie interweniował Kostkowski. Po chwili Sztuba z Miedzińskim rozmontowali defensywę gospodarzy, ale zabrakło wykończenia. W 61’ mocno uderzył Michalski, ale dobrze interweniował bramkarz Goplanii. W 70 i 71’ idealnych okazji nie wykorzystali kolejno Sztuba i Kacprzak. Kilka minut później bramkarz gospodarzy broni z trudem strzał Krysiaka. W 76’ skrzydłem pociągnął Michalski dograł do Kacprzaka, który uderzył w poprzeczkę stojąc kilka metrów przed bramką. Goplania odpowiedziała dwiema groźnymi akcjami, ale zabrakło zimnej krwi w wykończeniu. W doliczonym czasie gry uderzył jeszcze Michalski, ale piłka nie trafiła do siatki.

Zawodnicy KSB rozegrali dobry mecz, szczególnie w drugiej połowie. Zwycięstwo było na wyciągnięcie ręki, ale zważywszy na okazje zmarnowane przez miejscowych należy pozytywnie patrzeć na zdobyty punkt.

Skład: Kostkowski – Pruss, Lepert, Koronowski, Płoszaj (Maciejewski), Baranowski (Michalski), Jaworski (Kacprzak), Miedziński, Grundkowski (Bożek), Krysiak, Sztuba. Na ławce pozostał Wiśniewski.

KS BrzozaNoteć Gębice
KS Brzoza 2:2 Noteć Gębice