Klub Sportowy Brzoza - strona nieoficjalna

Strona klubowa
  • Wyniki ostatniej kolejki:
  • KS Brzoza - Noteć Gębice 2:2
  • Kujawy Markowice - Burza Nowa Wieś Wielka 0:3
  • Piast Kołodziejewo - Pałuczanka Żnin 1:3
  • Zootechnik Kołuda Wielka - Dąb Barcin 1:6
  • Sparta Janowiec Wielkopolski - Znicz Rojewo 3:0
  • Mikrus Szadłowice - Zagłębie Piechcin 3:1
  •        

FaceBook

Najlepsi typerzy

Zaloguj się, aby typować.
Lp. Osoba Pkt.

Statystyki drużyny

FaceBook

Statystyki

Brak użytkowników
zalogowanych i 1 gość

dzisiaj: 118, wczoraj: 120
ogółem: 926 139

statystyki szczegółowe

Aktualności

Wyniki Turnieju Mikołajkowego.

  • autor: Redakcja, 2015-12-14 18:52

Zwycięstwem Orlików KS Brzoza zakończył się X Turniej Mikołajkowy o Puchar Wójta Gminy Nowa Wieś Wielka.

Gospodarze zgromadzili 10 punktów - tyle samo co Gwiazda Bydgoszcz, ale dzięki lepszemu bilansowi bramkowemu zostali najlepszym teamem (na boisku padł bezbramkowy remis). Trzecie miejsce zajął zespół Znicza Rojewo (6pkt.), czwarte Burza Nowa Wieś Wielka (3pkt.) a piąte miejsce drugi zespół KS Brzoza.

Jak na Turniej Mikołajkowy przystało żaden z uczestników nie wyjechał z Brzozy z pustymi rękoma. Organizatorzy przeprowadzili loterię fantową, w każdym losie ukryta była nagroda .Po zakończeniu Turnieju wszyscy zawodnicy wraz z trenerami zjedli pyszny obiad .

Więcej fotek pod linkiem:

https://www.facebook.com/Klub-Sportowy-Brzoza-135369846525598/?fref=photo

 

  • Komentarzy [0]
  • czytano: [272]
 

Dodaj swój komentarz

Autor: Treść:pozostało znaków:

Najbliższe spotkanie

W najbliższym czasie zespół nie rozgrywa żadnego spotkania.

Reklama

Kalendarium

16

07-2018

pon.

17

07-2018

wtorek

18

07-2018

środa

19

07-2018

czwartek

20

07-2018

piątek

21

07-2018

sobota

22

07-2018

niedziela

Ostatnie spotkanie

KS BrzozaNoteć Gębice
KS Brzoza 2:2 Noteć Gębice
2018-06-09, 16:00:00
     

Najbliższa kolejka

Najbliższa kolejka 31

Wyniki

Ostatnia kolejka 30
KS Brzoza 2:2 Noteć Gębice
Kujawy Markowice 0:3 Burza Nowa Wieś Wielka
Piast Kołodziejewo 1:3 Pałuczanka Żnin
Zootechnik Kołuda Wielka 1:6 Dąb Barcin
Sparta Janowiec Wielkopolski 3:0 Znicz Rojewo
Mikrus Szadłowice 3:1 Zagłębie Piechcin

Logowanie