• KS Brzoza - Pałuczanka Żnin 3:2
  • Goplania Inowrocław - Dąb Barcin 2:1
  • Sparta Janowiec Wielkopolski - Burza Nowa Wieś Wielka 9:1
  • Zagłębie Piechcin - Noteć Gębice 0:3

Porażka z kobietą w tle.

• autor: maciekksb, 2016-06-06 09:09

Goście rozpoczęli bardzo mocno, już w 2’ i 4’ mocne strzały Kobierskiego i Baranowskiego zmusiły golkipera Dębu do wysiłku. Jednak to pierwszy cel strzał gospodarzy otworzył wynik meczu. W 12’ niepilnowany zawodnik z Bąkowa strzałem głową pokonał Kołudkiewicza. W 27’ solowa akcja Michalskiego zakończyła się jego minimalnie niecelnym strzałem. W 38’ fantastycznie z dystansu przymierzył Raczkowski, ale bramkarz miejscowych koniuszkami palców posłał piłkę na słupek, a dobitkę Kobierskiego również obronił.

Druga połowa znów rozpoczęła się od huraganowych ataków gości. W 47’ idealnej okazji nie wykorzystał Kobierski. Ten sam zawodnik próbował szczęścia jeszcze w 50’ I 57’, ale zabrakło skuteczności. W 59’ drugi celny strzał w meczu oddają gracze Dębu, ale na posterunku był Kołudkiewicz. W 70’ bramkarz KSB wygrał pojedynek sam na sam. Dwie minuty później Raczkowski idealnie obsłużył Miazka, ale młodemu zawodnikowi zabrakło zimnej krwi.

Goście wciąż przeważają spychając Dąb do defensywy. Zespół z Bąkowa miał problem z wymianą trzech celnych podań. Mimo ogromnej przewagi nie udało się znaleźć drogi do siatki. Szkoda straconych punktów, niestety zabrakło skuteczności, aby udokumentować dobrą grę również pozytywnym wynikiem.

Mecz kończyliśmy grając w osłabieniu, gdyż Jaworski został ukarany czerwoną kartką za niekulturalne zachowanie wobec sędziny. Zachowanie Jarka to konsekwencja wcześniejszych decyzji sędziny Kostyry z Torunia. Między 80’ a 90’ prowadząca spotkanie popełniła tyle karygodnych błędów, że starczyłoby na kilka innych meczów. Podobny poziom prezentowała sędzina liniowa, która ma swoją definicję spalonego ;)

Natomiast Pani z gwizdkiem koncert rozpoczęła w sytuacji, kiedy ostro sfaulowany na własnej połowie Jaworski padł na murawę, a ta „puściła” grę z uśmiechem na ustach krzycząc „wstawaj”. Po chwili ukarała naszego zawodnika żółtą kartką argumentując ją symulowaniem. Oczywiście decyzje „sprawiedliwych” nie wypaczyły wyniku, ale wprowadziły niepotrzebne zamieszanie. Nawet gospodarze po meczu przyznali, że poziom sędziowania tych pań był dramatyczny.

Dąb Bąkowo   KS Brzoza   2016-06-04, 17:00Czas spotkania: 90 min.

1. Jakub Kołudkiewicz
2. Tomasz Lepert
3. Arkadiusz Pruss ??ta kartka
4. Mariusz Raczkowski
5. Sławomir Sztuba
6. Jarosław Jaworski czerwona kartka
7. Kamil Baranowski
8. Michał Bąkowski  zmiana 46" Mateusz Gąska
9. Bartłomiej Kobierski  zmiana 60" Kacper Miazek
10. Marcin Michalski
11. Michał Pietrzak  zmiana 46" Albert Maciejewski

autor: ~Biała Brzoza 2016-06-07 15:24:32

avatar Tylko 1 mecz został, więc każdy zawodnik będzie chciał pokazać się z jak najlepszej strony, aby pozostawić po sobie jakiś plus na kolejny sezon. Warto przyłożyć się do meczu z Goplanią, która spisuje się lepiej na wyjazdach i skończyć na 7 miejscu w lidze.

Dąb BarcinKS Brzoza
Dąb Barcin   KS Brzoza