statystyki szczegółowe

Aktualności

Udane zakończenie sezonu . 7 miejsce na koniec rozgrywek.

• autor: Redakcja, 2016-06-12 10:38

W meczu ostatniej kolejki sezonu 2015/16 nasi zawodnicy odnieśli pewne zwycięstwo nad Goplanią Inowrocław 4-1, chociaż do przerwy wynik był remisowy 1-1.

Tak jak w poprzednich meczach zawodziła skuteczność. Gdyby nasi zawodnicy wykorzystali wszystkie okazje to już do przerwy powinniśmy prowadzić kilkoma bramkami. Szczęście nie dopisywało szczególnie Bartkowi Kobierskiemu, którego trzy świetne strzały za każdym razem pięknymi paradami bronił bramkarz gości. Jedyną bramkę dla KSB w tej części meczu zdobył strzałem z 20 metrów Marcin Michalski. Goście trafiają po rzucie rożnym i do przerwy wynik 1-1.

Po świetnej drugiej połowie i golach Miedzińskiego, Michalskiego i Baranowskiego wygrywamy 4:1 i zajmujemy na koniec sezonu siódme miejsce w tabeli wyprzedzając dzisiejszego rywala.
W drugiej części gry miejscowi zdeklasowali gości w pełni kontrolując sytuację na boisku. Zawodnicy z Inowrocławia próbowali groźnie kontratakować ,jednak nie udało się im poważniej zagrozić bramce KSB.

Teraz czas na odpoczynek, podsumowania oraz budowę składu na nowy sezon. Już teraz można powiedzieć ,że jesienią do gry w bramce wróci Michał Żurawski,który dochodzi do pełnej sprawności po kontuzji kolana. Do naszej ekipy dołączy też dwóch skrzydłowych pomocników , którzy powinni być dużym wzmocnieniem naszej ofensywy. Co do ubytków - jak na razie nikt oficjalnie nie zakomunikował o chęci odejścia z KSB.

herb KS Brzoza

4:1

(1:1) herb Goplania Inowrocław KS Brzoza   Goplania Inowrocław   2016-06-10, 18:30

Czas spotkania: 90 min.