Klub Sportowy Brzoza - strona nieoficjalna

Strona klubowa
  • Wyniki ostatniej kolejki:
  • KS Brzoza - Noteć Gębice 2:2
  • Kujawy Markowice - Burza Nowa Wieś Wielka 0:3
  • Piast Kołodziejewo - Pałuczanka Żnin 1:3
  • Zootechnik Kołuda Wielka - Dąb Barcin 1:6
  • Sparta Janowiec Wielkopolski - Znicz Rojewo 3:0
  • Mikrus Szadłowice - Zagłębie Piechcin 3:1
  •        

FaceBook

Najlepsi typerzy

Zaloguj się, aby typować.
Lp. Osoba Pkt.

Statystyki drużyny

FaceBook

Statystyki

Brak użytkowników
zalogowanych i 1 gość

dzisiaj: 160, wczoraj: 120
ogółem: 926 181

statystyki szczegółowe

Aktualności

Dwa kolejne sparingi za nami.

  • autor: maciekksb, 2016-08-05 11:21

KS Brzoza  - Gryf Sicienko (V liga ) 0 -0

KS Brzoza  - GLKS Dobrcz (beniaminek A klasa) 9-0.

Krótki opis drugiego spotkania poniżej:

W ostatnim meczu kontrolnych przed startem ligi nasi zawodnicy rozbili beniaminka A klasy GLKS Dobrcz aż 9:0. Gdyby wykorzystali wszystkie znakomite okazję z pierwszej połowy wynik byłby dwucyfrowy .

Łupem bramkowym podzielili się : Tomek Lepert, Mariusz Raczkowski (przelobował bramkarza ze środka boiska ), Kamil Baranowski - 2 bramki, Łukasz Lutowski - 2 bramki, Maciej Smerlinski, Jarek Jaworski oraz Kacper Niklewicz (poprzedni sezon Zawisza S.A Bydgoszcz).Tego ostatniego zawodnika być może zobaczymy w barwach KSB w nowym sezonie . Teraz ruch należy do zawodnika .

 

 


  • Komentarzy [0]
  • czytano: [203]
 

Dodaj swój komentarz

Autor: Treść:pozostało znaków:

Najbliższe spotkanie

W najbliższym czasie zespół nie rozgrywa żadnego spotkania.

Reklama

Kalendarium

16

07-2018

pon.

17

07-2018

wtorek

18

07-2018

środa

19

07-2018

czwartek

20

07-2018

piątek

21

07-2018

sobota

22

07-2018

niedziela

Ostatnie spotkanie

KS BrzozaNoteć Gębice
KS Brzoza 2:2 Noteć Gębice
2018-06-09, 16:00:00
     

Najbliższa kolejka

Najbliższa kolejka 31

Wyniki

Ostatnia kolejka 30
KS Brzoza 2:2 Noteć Gębice
Kujawy Markowice 0:3 Burza Nowa Wieś Wielka
Piast Kołodziejewo 1:3 Pałuczanka Żnin
Zootechnik Kołuda Wielka 1:6 Dąb Barcin
Sparta Janowiec Wielkopolski 3:0 Znicz Rojewo
Mikrus Szadłowice 3:1 Zagłębie Piechcin

Logowanie