statystyki szczegółowe

Aktualności

Szkoda straconych punktów.

• autor: Redakcja, 2016-09-12 11:36

Do przerwy nasza drużyna w pełni kontrolowała przebieg wydarzeń na boisku. Stworzyła sobie kilka dobrych okazji do zdobycia bramki z czego dwie zostały wykorzystane przez Mateusza Miedzińskiego oraz Macieja Smerlińskiego.

Po przerwie w 46' Krysiak w dobrej sytuacji posłał piłkę obok bramki, dwanaście minut później obok słupka strzelał również Sztuba. W 65' strzał życia gracza z Bąkowa odmienił losy meczu. Gospodarze złapali wiatr w żagle. W szeregach gości wkradła się nerwowość. Dąb rzucił się do ataku spychając KSB do defensywy. W 72 minucie meczu przy wyskoku do główki brutalnie sfaulowany zostaje Jarek Jaworski. Łokieć rywala ląduje na łuku brwiowym naszego zawodnika. Sędzia puszcza grę , dopiero gdy słyszy krzyk i widzi zalanego krwią naszego zawodnika przerywa grę . Gdy gramy w osłabieniu - opatrywany nasz zawodnik - w 73' gospodarze doprowadzili do remisu. Niepilnowany zawodnik Bąkowa posłał piłkę po ziemi przy słupku. Od tej chwili oba teamy chciały za wszelką cenę zdobyć zwycięskiego gola, jednak bezskutecznie.
Remisujemy wygrany mecz. Podaliśmy rękę bezradnym gospodarzom, co skrzętnie wykorzystali. Gramy jednak dalej. Jeszcze wiele meczów przed nami.

Kolejny mecz już w sobotę. O 15:00 na boisku w Brzozie podejmujemy Unię Gniewkowo.

herb Dąb Bąkowo/Dąbrowa Biskupia
2:2
(0:2) herb KS Brzoza Dąb Bąkowo/Dąbrowa Biskupia   KS Brzoza   2016-09-11, 15:00

Czas spotkania: 90 min.