statystyki szczegółowe

Aktualności

Ciężko wywalczone 3 punkty.

• autor: Redakcja, 2016-09-17 20:43

Do przerwy bez goli. W 10' dobra akcja KSB, ale zabrakło dokładności w polu karnym. W 13' świetnie interweniował Kostkowski. W 20' w idealnej sytuacji fatalnie spudłowali goście. W 39' sam na sam z bramkarzem pojedynek przegrywa Michalski. W 43' mocne uderzenie z wolnego na róg paruje golkiper gospodarzy. Patrząc na mecz z boku lepiej prezentowali się nasi goście.
Mimo, że mecz nie jest brutalny to z urazem głowy boisko musiał opuścić gracz Unii a pod koniec pierwszej połowy ze złamanym nosem plac gry opuścił Krysiak. Obydwu zawodnikom pomocy udzieliła załoga pogotowia. Zawodnik Unii został zabrany do szpitala.

Po przerwie trener dokonał jednej zmiany oraz zmienił ustawienie naszej drużyny. Na boisko wszedł Maciej Smerliński i po kilku minutach widać było jak zmiana ta korzystnie wpłynęła na grę KSB.

W 54' wynik meczu mocnym uderzeniem otworzył Smerliński (asysta Baranowskiego). W 64' dobry strzał Baranowskiego broni golkiper Unii. W 70' Sztuba idealnie obsłużył Smerlińskiego, który podwyższył wynik na 2:0. Siedem minut później Smerliński zagrał do Baranowskiego, który umieścił piłkę w siatce. Przy każdej z trzech bramek udział miał Smerla. W 84' piękna akcja tercetu Bąkowski-Lutowski-Jaworski i gol tego ostatniego. Końcówka meczu to popis Kostkowskiego, który kilka razy uratował KS od starty bramki.

Trzy bramki z meczu można obejrzeć na naszym profilu FB.