statystyki szczegółowe

Aktualności

Niedosyt po derbach.

• autor: Redakcja, 2016-09-26 19:17

Podziałem punktów zakończyły się niedzielne derby Gminy Nowa Wieś Wielka. Końcowy wynik 1:1 z pewnością nie zadowala naszej drużyny , która w drugiej połowie zdominowała przebieg wydarzeń na boisku . Zabrakło niestety skuteczności , a w dwóch sytuacjach gospodarzy z opresji ratował bramkarz .

Pierwsza połowa nie była zbyt dobra w naszym wykonaniu. Szczególnie pierwsze 20 minut meczu. Burza zaatakowała od pierwszych minut spotkania , była częściej w posiadaniu piłki. Jedyna bramka w tej części spotkania padła po nieporozumieniu dwójki naszych zawodników . Gapiostwo wykorzystał Zaborowski i gospodarze obieli prowadzenie. Wraz z upływem minut gospodarze opadali z sił , niestety nasi zawodnicy po za jedną akcją i strzałem Sztuby głową , który obił tylko poprzeczkę bramki gospodarzy nie potrafili zagrozić bramce Burzy.

Po przerwie obraz gry uległ znacznej odmianie. Nasi zawodnicy zaatakowali odważniej i na efekty nie trzeba było długo czekać . Kilka akcji po skrzydłach i co jakiś czas było bardzo groźnie pod bramką gospodarzy . W 60 minucie meczu po uderzeniu z rzutu wolnego bramkę na 1-1 zdobywa Mateusz Miedziński. Kilka chwil później strzał Sztuby instynktownie na rzut rożny wybija bramkarz gospodarzy. Miejscowi oddali inicjatywę na boisku, ograniczając się jedynie do kontr. Najgroźniej było w 88 minucie , po strzale z rzutu wolnego. Kostkowski jednak pewnie piąstkował.  W doliczonym czasie gry jeszcze raz pokazał się Miedziński. Jego strzał z rzutu wolnego udanie wybija bramkarz Burzy i mecz kończy się podziałem punktów.

herb Burza Nowa Wieś Wielka1:1herb KS Brzoza

(1:0)  Burza Nowa Wieś Wielka   KS Brzoza   2016-09-25, 12:00

Czas spotkania: 90 min.