• KS Brzoza - Pałuczanka Żnin 3:2
  • Goplania Inowrocław - Dąb Barcin 2:1
  • Sparta Janowiec Wielkopolski - Burza Nowa Wieś Wielka 9:1
  • Zagłębie Piechcin - Noteć Gębice 0:3

O krok od sensacji. Raczkowski ratuje KSB .

• autor: Redakcja, 2016-10-15 17:35

Już przed meczem było wiadomo , że mecz z Cukrownikiem nie będzie spacerkiem. Nasz zespół boryka się ostatnio z plagą kontuzji i z gry wypadła cała formacja obronna. Kontuzjowani są Lepert, Prus i Maciejewski. Na domiar złego obowiązki zawodowe zatrzymały Koronowskiego. Na prawej obronie zagrał napastnik Michał Bąkowski, na lewej szansę gry otrzymał Grundkowski. Na stoperze zagrał trener Raczkowski a przed nim Miedziński, który jak by strat było mało w 30 minucie opuścił boisko w powodu kontuzji !!!

Pierwsza połowa bardzo niemrawa w wykonaniu naszych zawodników . Dużo strat, niecelnych zagrań. Goście z Tuczna ustawieni defensywnie i liczący na kontry. Pierwszy groźniejszy strzał oddajemy dopiero w 20 minucie meczu. Niestety uderzenie Baranowskiego mija słupek. W 30 minucie Bąkowski ratuje nasz zespół wybijając piłkę tuż sprzed bramki. Wcześniej fatalną stratę zanotował Grundkowski. W 32 minucie Smerliński uderza wprost w bramkarza. W 34 Michalski z głowy wprost w ręce golkipera Tuczna. W 35 minucie tracimy bramkę . Głupia strata piłki pod bramką rywali, kontra kończy się uderzeniem na naszą bramkę . Fatalny w skutkach błąd popełnia Kołudkiewicz i piłka miedzy nogami wtacza się do naszej bramki.

Druga połowa rozpoczyna się od huraganowych ataków KSB. Niestety czas upływa nieubłaganie a gra przypomina waleniem głową w mur. Dobre okazje marnują Baranowski , Krysiak oraz Lutowski. Gramy dwójką obrońców stawiając wszystko na jedną kartę . Kontry gosci są bardzo groźne i dwa razy od utraty bramki ratuje nas Kołudkiewicz oraz po raz drugi w tym meczu Bąkowski. Goście kradną każdą sekundę , łapią ich skurcze i opóźniają grę . Mamy kolejne sytuacje ale brakuje goli. Mylą się ponownie Krysiak - tuż obok słupka oraz Lutowski - broni bramkarz Tuczna. Gdy na zegarze pojawiła się 90 minuta mało już kto wierzył , że w tym meczu coś się zmieni. W 91 minucie meczu mamy rzut wolny. Piłkę na 20 metrze ustawił Raczkowski. Silny i precyzyjny strzał ląduje w siatce gości i mamy 1-1. Sędzia dolicza 6 minut . Ruszamy całą drużyną do przodu , nasi zawodnicy za wszelką cenę chcą wyrwać 3 punkty. W 92 minucie boisko opuszcza Baranowski - czerwona kartka za zahaczenie rywala bez piłki. W 93 minucie goście wyprowadzają kontrę . W naszych tyłach pozostał tylko Jaworski. Na pomoc wracają Lutowski oraz Kwiatkowski. Niestety gracz z Tuczna pakuje piłkę do siatki i konsternacja . Pozostały dwie minuty. W 96 minucie meczu na 25 metrze przed bramką rywali faulowany jest nasz zawodnik. Do piłki po raz kolejny podchodzi Raczkowski i silnym, precyzyjnym uderzeniem umieszcza ją w bramce rywali!!! Mamy wynik 2-2 i dużą niespodziankę, stratę dwóch punktów,  ale w dalszym ciągu pozostajemy jedyną drużyną bez porażki.

Za tydzień mega trudny mecz w Piechcinie. Jeśli do zdrowia nie wrócą nasi kontuzjowani zawodnicy (a szanse są bardzo małe) możemy mieć problem ze skompletowaniem składu. Dodatkowo pauza czeka Baranowskiego za głupią czerwoną kartkę .

2016-10-15, 14:00

Czas spotkania: 90 min.

1. Jakub Kołudkiewicz
2. Michał Bąkowski
3. Kacper Grundkowski
4. Mariusz Raczkowski bramka bramka ??ta kartka
5. Mateusz Miedziński  kontuzja 30" Łukasz Lutowski
6. Jarosław Jaworski
7. Kamil Baranowski czerwona kartka
8. Marcin Michalski  zmiana 65" Dariusz Kwiatkowski
9. Piotr Krysiak
10. Maciej Smerliński  zmiana 85" Kacper Miazek
11. Sławomir Sztuba

autor: ~Biała Brzoza 2016-10-15 22:12:17

avatar Bardzo ciekawe spotkanie dla garstki kibiców, a wynik w końcówce zmieniał się jak kalejdoskopie. Co do gry klubu z Brzozy, to można odnieść wrażenie, że chyba przed meczem wpisali już sobie 26 punktów w tabeli. Można zwalić wynik na brak nieobecnych piłkarzy, lecz z takim przeciwnikiem, który z jednym punktem w tabeli przyjechał po naukę jest to po prostu niedopuszczalne. Czas solidnie popracować nad motywacją, bo w drużynie jest duży potencjał i trzeba to wykorzystać. Następne spotkanie w Piechcinie, który przegrał 5:0 w Markowicach, więc trzeba wykorzystać słabszą dyspozycję Zagłębia i po meczu wpisać przy Klubie Sportowym Brzoza dwadzieścia siedem punktów. P.S. Gratulacje dla Cukrownika za ambitną i skuteczną grę z liderem tabeli.

autor: ~NWW 2016-10-19 21:10:08

avatar Dziwnym trafem Admin z Brzozy po meczu z Burzą nie pokazał ile kartek pan Lyczmański pokazał brutalom z Brzozy.

autor: maciekksb 2016-10-20 21:12:16

Profil maciekksb w Futbolowo Były tylko dwie żółte kartki i widnieją przy nazwiskach zawodników. Kartki to teraz żadna tajemnica . Na stronie Łączy nas piłka wszystko jest na bieżąco. Wystarczy być troszkę obytym w sferze piłki.

autor: ~Brutal z Brzozy 2016-10-20 21:32:45

avatar O jeszcze ktoś nadal żyje derbami. Jeśli nasza strona nie spełnia oczekiwań to zawsze można czerpać wiedzę z zawsze aktualnej strony Burzy ;-)

Dąb BarcinKS Brzoza
Dąb Barcin   KS Brzoza