statystyki szczegółowe

Aktualności

Wszystko kiedyś się kończy. Pierwsza porażka od 4 miesięcy.

• autor: Redakcja, 2016-10-22 19:54

Piękny sen musiał się kiedyś zakończyć . Nasza drużyna ostatni ligowy mecz przegrała 4 czerwca 2016 roku.

Na mecz do Piechcina jechaliśmy bez kilku zawodników , pomimo tego z ochotą na  odniesienie zwycięstwa. Niestety mecz nie ułożył się po naszej myśli a na dodatek sędzia meczu pokazał naszym zawodnikom aż 9 żółtych kartek !!! Gospodarze za podobne wykroczenia otrzymywali tylko ostrzeżenia i mecz skończyli ledwie z dwiema kartkami.Mecz od 70 minuty graliśmy w 10 zawodników .

Do przerwy nasi zawodnicy mieli trzy dobre okazje. Tej najlepszej nie wykorzystał Michalski. Piłkę po jego strzale fenomenalnie nad bramką przeniósł golkiper gospodarzy . Swe okazje mieli jeszcze Smerliński oraz Krysiak. Gospodarze bramkę zdobywają w 32 minucie meczu. Piłka po zagraniu z rzutu rożnego spadła na piątym metrze pod nogami niepilnowanego zawodnika Piechcina. Nie pozostało mu nic innego jak wepchnąć ją do bramki KSB pomimo interwencji Kostkowskiego. Po przerwie obraz gry nie uległ diametralnej zmianie. Dużo walki , przepychanek oraz nieliczne sytuacje bramkowe. Gospodarze nastawieni na grę z kontry skutecznie są zatrzymywani przez Koronowskiego i Maciejewskiego. Dobrze w bramce spisuje się Kostkowski. W 70 minucie za drugą żółtą kartkę boisko opuszcza Miedziński. Kilka chwil później gospodarze mają rzut karny podyktowany za problematyczny faul . Piłkę wślizgiem wybija Koronowski, zawodnik gospodarzy przewraca się o jego nogi i słaby tego dnia ( a raczej nie pamiętamy czy kiedykolwiek ten Pan nie był słaby) pokazuje na 11 metr. Rzut karny fenomenalnie broni Kostkowski i cały czas gospodarze nie mogą być pewni zwycięstwa. W końcówce spotkania  mamy jeszcze dwa rzuty wolne . Sędzia jednak nie pozwolił zrobić krzywdy gospodarzom . W pierwszej sytuacji na 16 metrze obrońca gospodarzy zatrzymuje ręką strzał Raczkowskiego - sędzia tego nie widzi a w drugiej sytuacji przerywa akcję po centrze Raczkowskiego - rzekomo nasz zawodnik odpychał rywala.

Reasumując poziom sędziowania i stronnicze rozdawanie kartek wyprowadziło z równowagi nasz zespół . Oczywiście sędzia nie strzelił nam gola, ale jego niezrozumiałe decyzje doprowadziły do takiego poziomu nerwowości , że trudno już było zapanować nad nerwami. Nie pochwalamy również kartek za dyskusje ze sprawiedliwym , ale trudno nie dyskutować skoro ktoś nas krzywdzi .W meczu tym nasi zawodnicy zobaczyli tyle żółtych kartek co we wcześniejszych dziecięciu spotkaniach razem. Dodam jeszcze , że każde nasze spotkanie prowadzone przez tego Pana kończyliśmy w osłabieniu . Coś chyba ten człowiek nie lubi naszej drużyny. Temu Panu już dziękujemy!!!