• Łokietek Brześć Kujawski - KS Brzoza 2:3
  • Piast Złotniki Kujawskie - Zdrój Ciechocinek 1:0
  • Gopło Kruszwica - Kujawianka Strzelno 1:0
  • GKS Baruchowo - Orzeł Służewo 4:0

Wszystko kiedyś się kończy. Pierwsza porażka od 4 miesięcy.

• autor: Redakcja, 2016-10-22 19:54

Piękny sen musiał się kiedyś zakończyć . Nasza drużyna ostatni ligowy mecz przegrała 4 czerwca 2016 roku.

Na mecz do Piechcina jechaliśmy bez kilku zawodników , pomimo tego z ochotą na  odniesienie zwycięstwa. Niestety mecz nie ułożył się po naszej myśli a na dodatek sędzia meczu pokazał naszym zawodnikom aż 9 żółtych kartek !!! Gospodarze za podobne wykroczenia otrzymywali tylko ostrzeżenia i mecz skończyli ledwie z dwiema kartkami.Mecz od 70 minuty graliśmy w 10 zawodników .

Do przerwy nasi zawodnicy mieli trzy dobre okazje. Tej najlepszej nie wykorzystał Michalski. Piłkę po jego strzale fenomenalnie nad bramką przeniósł golkiper gospodarzy . Swe okazje mieli jeszcze Smerliński oraz Krysiak. Gospodarze bramkę zdobywają w 32 minucie meczu. Piłka po zagraniu z rzutu rożnego spadła na piątym metrze pod nogami niepilnowanego zawodnika Piechcina. Nie pozostało mu nic innego jak wepchnąć ją do bramki KSB pomimo interwencji Kostkowskiego. Po przerwie obraz gry nie uległ diametralnej zmianie. Dużo walki , przepychanek oraz nieliczne sytuacje bramkowe. Gospodarze nastawieni na grę z kontry skutecznie są zatrzymywani przez Koronowskiego i Maciejewskiego. Dobrze w bramce spisuje się Kostkowski. W 70 minucie za drugą żółtą kartkę boisko opuszcza Miedziński. Kilka chwil później gospodarze mają rzut karny podyktowany za problematyczny faul . Piłkę wślizgiem wybija Koronowski, zawodnik gospodarzy przewraca się o jego nogi i słaby tego dnia ( a raczej nie pamiętamy czy kiedykolwiek ten Pan nie był słaby) pokazuje na 11 metr. Rzut karny fenomenalnie broni Kostkowski i cały czas gospodarze nie mogą być pewni zwycięstwa. W końcówce spotkania  mamy jeszcze dwa rzuty wolne . Sędzia jednak nie pozwolił zrobić krzywdy gospodarzom . W pierwszej sytuacji na 16 metrze obrońca gospodarzy zatrzymuje ręką strzał Raczkowskiego - sędzia tego nie widzi a w drugiej sytuacji przerywa akcję po centrze Raczkowskiego - rzekomo nasz zawodnik odpychał rywala.

Reasumując poziom sędziowania i stronnicze rozdawanie kartek wyprowadziło z równowagi nasz zespół . Oczywiście sędzia nie strzelił nam gola, ale jego niezrozumiałe decyzje doprowadziły do takiego poziomu nerwowości , że trudno już było zapanować nad nerwami. Nie pochwalamy również kartek za dyskusje ze sprawiedliwym , ale trudno nie dyskutować skoro ktoś nas krzywdzi .W meczu tym nasi zawodnicy zobaczyli tyle żółtych kartek co we wcześniejszych dziecięciu spotkaniach razem. Dodam jeszcze , że każde nasze spotkanie prowadzone przez tego Pana kończyliśmy w osłabieniu . Coś chyba ten człowiek nie lubi naszej drużyny. Temu Panu już dziękujemy!!!

1. Kazimierz Kostkowski
2. Michał Bąkowski ??ta kartka  zmiana 78" Dariusz Kwiatkowski ??ta kartka
3. Albert Maciejewski
4. Kamil Koronowski ??ta kartka
5. Mariusz Raczkowski ??ta kartka
6. Sławomir Sztuba
7. Mateusz Miedziński 2?,cz
8. Jarosław Jaworski
9. Marcin Michalski ??ta kartka
10. Piotr Krysiak ??ta kartka
11. Maciej Smerliński ??ta kartka  zmiana 75" Mateusz Gąska

autor: ~obserwator 2016-10-22 21:15:56

avatar Gość z numerem 9 w Waszej drużynie to jakiś obłęd...co on robi w tej lidze...mecz powinien się zakonczyć 4,5 do jaja...świetnie dysponowany...Powodzenia!

autor: ~LOL 2016-10-23 21:27:01

avatar KARTKI NIESLUSZNE???NA SAMYM KAPITANIE BYLO Z 7-8 FAULI NA KARTKE WIEC CO ZA ZDZIWIENIE?

autor: ~NWW 2016-10-23 22:07:27

avatar Oj. Znowu sędziowie skrzywdzili ksb. Te kartki to za niewinność.

autor: maciekksb 2016-10-24 10:27:53

Profil maciekksb w Futbolowo Było minęło. Nigdzie nie jest napisane że kartki były nie słuszne tylko że za podobne przewinienia gospodarze jakoś kartek nie oglądali. Tyle w temacie. Gramy dalej i nie płaczemy. Do końca sezonu jeszcze wiele spotkań i różnie to może być.

autor: ~KSSSB 2016-10-24 15:22:07

avatar NWW IDZ POWYPOWIADAJ SIE NA FORUM SWOJEJ DRUZYNY JAK NIE MASZ NIC CIEKAWEGO TU DO NAPISANIA

autor: ~Krzywy 2016-10-25 10:02:09

avatar Drużyno KSB, to niewiarygodna sprawa. Zawsze kiedy przegrywacie, to sędzia był słaby, to kartki dawał tylko naszym, to karny z kapelusza, to trawa źle ścięta, to akurat przy strzale kret głowę wystawił. Panowie, jesteście dorośli, potraficie grać w piłkę, więc może czasem trochę krytyki na własne barki (zarówno podczas meczu jak i po), czy też obarczcie winą trenera, a nie tylko winnych szukać poza zespołem i obarczać tym cały świat.
Pozdrawiam. Kibic KSB

autor: ~Kibic 2016-10-26 19:43:15

avatar Krzywy nie obarczamy nikogo poza soba za wynik tego meczu sedzia bramki nam nie strzelil. Lecz sedziowanie w tym meczu nie stalo na poziomie jak z reszta prawie kazdym spotkaniu A klasy nie ma czego sie spodziewac tylko dziwne jest jedno ze tylko nasi zawodnicy otrzymywali kartki a miejscowi za podobne czy tez grozniejsze faule nie, wiec nie wypowiadaj sie skoro nie bylo cie i nie widziales co "sedzia" wyprawial w tym meczu.

autor: ~KSB 2016-10-26 22:40:07

avatar Nie krytykujemy sędziów tylko kiedy przegrywamy, dowodem na to relacja z Orłowa, gdzie wygraliśmy wysoko, ale kilka gorzkich słów o arbitrze padło, nomen omen główny z pojedynku z Orłowianką teraz był liniowym. Wtedy obserwator łapał się za głowę widząc jego wyczyny. Ale co z tego, skoro został obsadzony ponownie i to w meczu na szczycie.

KS BrzozaLTP Lubanie
KS Brzoza   LTP Lubanie