statystyki szczegółowe

Aktualności

Remis po trudnym spotkaniu.

• autor: Redakcja, 2016-10-30 09:55

Na mecz z Czarnymi trener dysponował kadrą 14 zawodników .Do gry po trzech tygodniach przerwy po wyleczeniu kontuzji wrócił kapitan Tomek Lepert. Z bólem nogi na boisku pojawił się również Mateusz Miedziński, który od kilku spotkań gra z niezaleczoną kontuzją .

Od początku meczu zarysowała się lekka przewaga naszych zawodników , którzy częściej byli w posiadaniu piłki oraz na połowie rywala. Nasi goście grali w tej części meczu z silnym wiatrem co też w jakiś sposób ułatwiało im ataki w kierunku bramki KSB. Nasi zawodnicy pomimo kilku niezłych akcji nie mogli znaleźć recepty na zdobycie bramki. Piłkarze z Wierzchosławic w tej części meczu tylko dwukrotnie zagrozili naszej bramce. Najpierw strzał z 8 metrów minął słupek bramki a kilka minut później po strzale z rzutu wolnego z około 40 metrów piłkę zmierzającą w samo okienko bramki na róg wybił Kostkowski. Jedyną bramkę w tej części gry zdobył dla KSB po indywidualnej akcji Maciej Smerliński, który w 30 minucie meczu strzałem czubkiem buta pokonał bramkarza przyjezdnych. W tej części gry mieliśmy jeszcze dwie dobre okazje. Rajd i dośrodkowanie Smerlińskiego na gola mógł zamienić Krysiak , jednak w decydującym momencie poślizgnął się na mokrej murawie. W 40 minucie w swoim stylu z rzutu wolnego kropnął grający trener Raczkowski, jednak bramkarz Czarnych popisał się świetna interwencja wybijając piłkę na korner.

Po przerwie obraz gry uległ zmianie. Goście postanowili wziąć się do odrobienia strat i pomimo gry pod wiatr zaczęło im to wychodzić . Przydusili nasz zespół przez okres 15 minut i wypracowali sobie kilka groźnych sytuacji. W 61 minucie tracimy gola. Dośrodkowanie z rzutu rożnego ląduje na głowie Sobczaka , który z 2 metrów pakuję piłkę do bramki. Przy tym zagraniu zdecydowanie lepiej mógł zachować się nasz bramkarz , wystarczyło tylko przeciąć lot piłki aby przeszkodzić zawodnikowi przyjezdnych. Pięć minut później tracimy drugiego gola. Rzut wolny z 25 metrów , źle ustawiony mur KSB i piłka pomimo rozpaczliwej interwencji Kostkowskiego ląduje w siatce KSB. Nasi zawodnicy ruszają do ataków aby odrobić tą stratę . W tym czasie nadziewają się na dwie kontry , które powinny zakończyć się bramkami dla Czarnych. Na całe szczęście napastnik gości fatalnie pudłuje. W 83 minucie niewykorzystane sytuacje się mszczą . Z rzutu wolnego dośrodkowuje Raczkowski a piłkę z ostrego konta potężnym uderzeniem w siatce lokuje Kysiak.

W 90 minucie meczu ten mecz mogliśmy rozstrzygnąć na swoją stronę . Z rzutu wolnego z 20 metrów uderzył Mariusz Raczkowski. Piłka po jego strzale ociera się o głowę obrońcy gości i ląduje na słupku bramki, wychodząc w pole. Do końca meczu wynik już nie uległ zmianie.

Po meczu walki wywalczyliśmy cenny punkt i miejmy nadzieję , że wracamy na dobre tory. Za tydzień do gry wracają już Baranowski oraz Koronowski. miejmy również nadzieję , że kontuzje zaleczą Maciejewski oraz Miedziński.

Na ławce pozostał Kołudkiewicz.

W tym tygodniu tylko jeden trening. W czwartek o 18:30 w Bydgoszczy na ulicy Słowiańskiej.