• Łokietek Brześć Kujawski - KS Brzoza 2:3
  • Piast Złotniki Kujawskie - Zdrój Ciechocinek 1:0
  • Gopło Kruszwica - Kujawianka Strzelno 1:0
  • GKS Baruchowo - Orzeł Służewo 4:0

Remis po trudnym spotkaniu.

• autor: Redakcja, 2016-10-30 09:55

Na mecz z Czarnymi trener dysponował kadrą 14 zawodników .Do gry po trzech tygodniach przerwy po wyleczeniu kontuzji wrócił kapitan Tomek Lepert. Z bólem nogi na boisku pojawił się również Mateusz Miedziński, który od kilku spotkań gra z niezaleczoną kontuzją .

Od początku meczu zarysowała się lekka przewaga naszych zawodników , którzy częściej byli w posiadaniu piłki oraz na połowie rywala. Nasi goście grali w tej części meczu z silnym wiatrem co też w jakiś sposób ułatwiało im ataki w kierunku bramki KSB. Nasi zawodnicy pomimo kilku niezłych akcji nie mogli znaleźć recepty na zdobycie bramki. Piłkarze z Wierzchosławic w tej części meczu tylko dwukrotnie zagrozili naszej bramce. Najpierw strzał z 8 metrów minął słupek bramki a kilka minut później po strzale z rzutu wolnego z około 40 metrów piłkę zmierzającą w samo okienko bramki na róg wybił Kostkowski. Jedyną bramkę w tej części gry zdobył dla KSB po indywidualnej akcji Maciej Smerliński, który w 30 minucie meczu strzałem czubkiem buta pokonał bramkarza przyjezdnych. W tej części gry mieliśmy jeszcze dwie dobre okazje. Rajd i dośrodkowanie Smerlińskiego na gola mógł zamienić Krysiak , jednak w decydującym momencie poślizgnął się na mokrej murawie. W 40 minucie w swoim stylu z rzutu wolnego kropnął grający trener Raczkowski, jednak bramkarz Czarnych popisał się świetna interwencja wybijając piłkę na korner.

Po przerwie obraz gry uległ zmianie. Goście postanowili wziąć się do odrobienia strat i pomimo gry pod wiatr zaczęło im to wychodzić . Przydusili nasz zespół przez okres 15 minut i wypracowali sobie kilka groźnych sytuacji. W 61 minucie tracimy gola. Dośrodkowanie z rzutu rożnego ląduje na głowie Sobczaka , który z 2 metrów pakuję piłkę do bramki. Przy tym zagraniu zdecydowanie lepiej mógł zachować się nasz bramkarz , wystarczyło tylko przeciąć lot piłki aby przeszkodzić zawodnikowi przyjezdnych. Pięć minut później tracimy drugiego gola. Rzut wolny z 25 metrów , źle ustawiony mur KSB i piłka pomimo rozpaczliwej interwencji Kostkowskiego ląduje w siatce KSB. Nasi zawodnicy ruszają do ataków aby odrobić tą stratę . W tym czasie nadziewają się na dwie kontry , które powinny zakończyć się bramkami dla Czarnych. Na całe szczęście napastnik gości fatalnie pudłuje. W 83 minucie niewykorzystane sytuacje się mszczą . Z rzutu wolnego dośrodkowuje Raczkowski a piłkę z ostrego konta potężnym uderzeniem w siatce lokuje Kysiak.

W 90 minucie meczu ten mecz mogliśmy rozstrzygnąć na swoją stronę . Z rzutu wolnego z 20 metrów uderzył Mariusz Raczkowski. Piłka po jego strzale ociera się o głowę obrońcy gości i ląduje na słupku bramki, wychodząc w pole. Do końca meczu wynik już nie uległ zmianie.

Po meczu walki wywalczyliśmy cenny punkt i miejmy nadzieję , że wracamy na dobre tory. Za tydzień do gry wracają już Baranowski oraz Koronowski. miejmy również nadzieję , że kontuzje zaleczą Maciejewski oraz Miedziński.

herb KS Brzoza
(1:0) herb Czarni Wierzchosławice KS Brzoza   Czarni Wierzchosławice

1. Kazimierz Kostkowski
2. Michał Bąkowski  zmiana 70" Dariusz Kwiatkowski
3. Tomasz Lepert
4. Albert Maciejewski
5. Sławomir Sztuba
6. Maciej Smerliński bramka  zmiana 75" Kacper Grundkowski
7. Mateusz Miedziński ??ta kartka
8. Marcin Michalski
9. Jarosław Jaworski
10. Piotr Krysiak bramka
11. Mariusz Raczkowski  (1 asysta)

Na ławce pozostał Kołudkiewicz.

W tym tygodniu tylko jeden trening. W czwartek o 18:30 w Bydgoszczy na ulicy Słowiańskiej.

autor: ~kibic KSB 2016-10-30 11:40:00

avatar No pany gramy dalej!

autor: ~Biała Brzoza 2016-11-04 09:03:25

avatar Czas odbudować w sobie mentalność zwycięstwa, a wtedy żadne drużyna w lidze nie będzie nam groźna na boisku!

KS BrzozaLTP Lubanie
KS Brzoza   LTP Lubanie