Klub Sportowy Brzoza - strona nieoficjalna

Strona klubowa
  • Wyniki ostatniej kolejki:
  • KS Brzoza - Noteć Gębice 2:2
  • Kujawy Markowice - Burza Nowa Wieś Wielka 0:3
  • Piast Kołodziejewo - Pałuczanka Żnin 1:3
  • Zootechnik Kołuda Wielka - Dąb Barcin 1:6
  • Sparta Janowiec Wielkopolski - Znicz Rojewo 3:0
  • Mikrus Szadłowice - Zagłębie Piechcin 3:1
  •        

FaceBook

Najlepsi typerzy

Zaloguj się, aby typować.
Lp. Osoba Pkt.

Statystyki drużyny

FaceBook

Statystyki

Brak użytkowników
zalogowanych i 1 gość

dzisiaj: 451, wczoraj: 209
ogółem: 926 903

statystyki szczegółowe

Aktualności

Pierwsza wyjazdowa wygrana tej wiosny!

  • autor: Redakcja, 2017-05-06 20:46

herb Znicz Rojewoherb KS Brzoza

2:8

 Znicz Rojewo   KS Brzoza   2017-05-06, 16:00

Czas spotkania: 90 min.

 

 

 

 

herb KS Brzoza Informacje o kadrze KS Brzoza

1. Kazimierz Kostkowski   
2. Tomasz Lepert  (1 asysta)  zmiana 70" Michał Bąkowski bramka   
3. Arkadiusz Pruss  (1 asysta)   
4. Kamil Koronowski bramka   
5. Dariusz Kwiatkowski  zmiana 60" Marcin Michalski bramka bramka  (1 asysta)   
6. Łukasz Lutowski  (1 asysta)  zmiana 70" Jarosław Jaworski  (1 asysta)   
7. Mateusz Miedziński   
8. Kamil Baranowski bramka  (1 asysta)   
9. Piotr Krysiak bramka bramka  zmiana 75" Kacper Miazek bramka   
10. Mateusz Gąska   
11. Sławomir Sztuba   


  • Komentarzy [1]
  • czytano: [192]
 

autor: ~Kibic 2017-05-06 22:57:33

avatar O której i kiedy z markowicami


Dodaj swój komentarz

Autor: Treść:pozostało znaków:

Najbliższe spotkanie

W najbliższym czasie zespół nie rozgrywa żadnego spotkania.

Reklama

Kalendarium

18

07-2018

środa

19

07-2018

czwartek

20

07-2018

piątek

21

07-2018

sobota

22

07-2018

niedziela

23

07-2018

pon.

24

07-2018

wtorek

Ostatnie spotkanie

KS BrzozaNoteć Gębice
KS Brzoza 2:2 Noteć Gębice
2018-06-09, 16:00:00
     

Najbliższa kolejka

Najbliższa kolejka 31

Wyniki

Ostatnia kolejka 30
KS Brzoza 2:2 Noteć Gębice
Kujawy Markowice 0:3 Burza Nowa Wieś Wielka
Piast Kołodziejewo 1:3 Pałuczanka Żnin
Zootechnik Kołuda Wielka 1:6 Dąb Barcin
Sparta Janowiec Wielkopolski 3:0 Znicz Rojewo
Mikrus Szadłowice 3:1 Zagłębie Piechcin

Logowanie