Klub Sportowy Brzoza - strona nieoficjalna

Strona klubowa
  • Wyniki ostatniej kolejki:
  • Noteć Gębice - KS Brzoza 5:3
  • Burza Nowa Wieś Wielka - Kujawy Markowice 5:1
  • Pałuczanka Żnin - Piast Kołodziejewo 2:4
  • Dąb Barcin - Zootechnik Kołuda Wielka 6:1
  • Znicz Rojewo - Sparta Janowiec Wielkopolski 2:3
  • Zagłębie Piechcin - Mikrus Szadłowice 1:4
  •        

FaceBook

Najlepsi typerzy

Zaloguj się, aby typować.
Lp. Osoba Pkt.

Statystyki drużyny

FaceBook

Statystyki

Brak użytkowników
zalogowanych i 1 gość

dzisiaj: 259, wczoraj: 264
ogółem: 895 003

statystyki szczegółowe

Aktualności

Drugie zwycięstwo w sezonie. Udany rewanż za porażkę z...

  • autor: Redakcja, 2017-09-03 21:52
Drugie zwycięstwo w sezonie. Udany rewanż za porażkę z wiosny.

...herb KS BrzozaKolejne punkty na koncie KSB.

 
6:2
(1:0)   KS Brzoza   Zagłębie Piechcin   2017-09-02, 11:00

Czas spotkania: 90 min.

 
 
herb KS Brzoza Informacje o kadrze KS Brzoza

1. Kazimierz Kostkowski   
2. Tomasz Lepert   
3. Arkadiusz Pruss   
4. Jakub Suszek   
5. Kamil Koronowski 2?,cz   
6. Sławomir Sztuba  (1 asysta)   
7. Dariusz Kwiatkowski  (1 asysta) ??ta kartka  zmiana 50" Marcin Michalski bramka  (1 asysta) ??ta kartka   
8. Oskar Raczkowski   
9. Mateusz Miedziński bramka   
10. Piotr Krysiak bramka bramka  zmiana 70" Michał Bąkowski  (2 asysty)   
11. Łukasz Lutowski bramka  zmiana 75" Piotr Ziólkowski bramka  (1 asysta)   

 

...


  • Komentarzy [0]
  • czytano: [70]
 

Dodaj swój komentarz

Autor: Treść:pozostało znaków:

Najbliższe spotkanie

W najbliższym czasie zespół nie rozgrywa żadnego spotkania.

Reklama

Kalendarium

20

01-2018

sobota

21

01-2018

niedziela

22

01-2018

pon.

23

01-2018

wtorek

24

01-2018

środa

25

01-2018

czwartek

26

01-2018

piątek

Ostatnie spotkanie

Noteć GębiceKS Brzoza
Noteć Gębice 5:3 KS Brzoza
2017-11-25, 13:00:00
    relacja »

Najbliższa kolejka

Najbliższa kolejka 16

Wyniki

Ostatnia kolejka 15
Noteć Gębice 5:3 KS Brzoza
Burza Nowa Wieś Wielka 5:1 Kujawy Markowice
Pałuczanka Żnin 2:4 Piast Kołodziejewo
Dąb Barcin 6:1 Zootechnik Kołuda Wielka
Znicz Rojewo 2:3 Sparta Janowiec Wielkopolski
Zagłębie Piechcin 1:4 Mikrus Szadłowice

Logowanie