Aktualności

Zimny prysznic i wstydliwa porażka z Kołudą .

• autor: Redakcja, 2017-10-22 20:06

Opis za profilem FB

Do przerwy przegrywamy zasłużenie 0:2. To następstwo zlekceważenia rywala. Gospodarze dziś nie tworzą zespołu a zlepek indywidualności, wzajemne kłótnie i pretensje do arbitra zabierają zbyt wiele energii. Goście otworzyli wynik wykańczając składną akcję w 21'. W 33' dwie "setki" zmarnował Ziółkowski - nonszalancja wygrała z koncentracją niestety :-(W 34' strzał z dystansu wspomnianego napastnika KSB zatrzymał się na słupku. W 37' nieporozumienie Kostkowskiego z Lepertem wykorzystali goście z bliska pakując piłkę do siatki.

Niestety w drugiej połowie nie udało się zmienić rezultatu i pierwsza porażka w tym sezonie na własnym boisku stała się faktem. Goście skupili się na obronie rezultatu czekając na okazję do kontry. Gospodarze pierwszą świetną okazję do zdobycia gola w tej części gry stworzyli sobie w 60', ale Lutowski przegrał pojedynek z golkiperem gości. W 73' strzał Suszka z linii bramkowej wybił defensor Zootechnika, a po chwili uderzenie Krysiaka również nie znalazło drogi do siatki. W 90' strzał O.Raczkowskiego na rzut rożny sparował bramkarz rywali. Szkoda, że miejscowi od pierwszego gwizdka sędziego nie zagrali z taką werwą jak w ostatnich dwóch kwadransach. Trzeba przełknąć gorycz porażki i zrehabilitować się za tydzień. Dzisiejszy mecz po raz kolejny udowodnił, że w tej lidze nie ma łatwych spotkań i nie można zlekceważyć żadnego rywala.

herb KS Brzoza
0:2
(0:2) herb Zootechnik Kołuda Wielka KS Brzoza   Zootechnik Kołuda Wielka   2017-10-21, 12:30

Czas spotkania: 90 min.