Klub Sportowy Brzoza - strona nieoficjalna

Strona klubowa
Herb
  • Wyniki ostatniej kolejki:
  • Lider Włocławek - KS Brzoza 1:1
  • Piast Złotniki Kujawskie - Lubienianka Lubień Kujawski 2:1
  • Gopło Kruszwica - Goplania Inowrocław 2:1
  • Szubinianka Szubin - LTP Lubanie 1:3
  • GKS Baruchowo - Łokietek Brześć Kujawski 0:2
  • Orzeł Służewo - Start Radziejów 3:0
  • Kujawianka Strzelno - Noteć Łabiszyn 1:1
  • Zdrój Ciechocinek - Wisła Dobrzyń 0:2
  •        

Fanpage Facebook

PayPal - Klub50

Klub 50 KSB

Najlepsi typerzy

Zaloguj się, aby typować.
Lp. Osoba Pkt.

Statystyki

Brak użytkowników
zalogowanych i 1 gość

dzisiaj: 285, wczoraj: 224
ogółem: 976 019

statystyki szczegółowe

Aktualności

Start wiosny na remis.

  • autor: Redakcja, 2018-03-26 21:42

.Zdjęcie użytkownika Klub Sportowy Brzoza.

herb Znicz Rojewo
3:3
(1:3) herb KS Brzoza Znicz Rojewo   KS Brzoza   2018-03-24, 15:00

Czas spotkania: 90 min.

 

 

 
herb KS Brzoza Informacje o kadrze KS Brzoza

1. Kazimierz Kostkowski   
2. Tomasz Lepert   
3. Arkadiusz Pruss  (1 asysta) ??ta kartka   
4. Albert Maciejewski   
5. Michał Pietrzak  zmiana 65" Michał Bąkowski   
6. Dariusz Kwiatkowski  zmiana 70" Marcin Michalski   
7. Łukasz Lutowski bramka bramka  zmiana 80" Kamil Baranowski   
8. Sławomir Sztuba bramka  zmiana 85" Mateusz Gąska   
9. Mateusz Miedziński   
10. Oskar Raczkowski  (1 asysta)   
11. Piotr Ziólkowski  (1 asysta) 2?,cz   

...


  • Komentarzy [0]
  • czytano: [48]
 

Dodaj swój komentarz

Autor: Treść:pozostało znaków:

Najbliższe spotkanie

W najbliższym czasie zespół nie rozgrywa żadnego spotkania.

Reklama

Kalendarium

20

01-2019

niedziela

21

01-2019

pon.

22

01-2019

wtorek

23

01-2019

środa

24

01-2019

czwartek

25

01-2019

piątek

26

01-2019

sobota

Ostatnie spotkanie

Lider Włocławek 1:1 KS Brzoza
2018-11-17, 17:00:00
    relacja »

Najbliższa kolejka

Najbliższa kolejka 16

Wyniki

Ostatnia kolejka 15
Lider Włocławek 1:1 KS Brzoza
Piast Złotniki Kujawskie 2:1 Lubienianka Lubień Kujawski
Gopło Kruszwica 2:1 Goplania Inowrocław
Szubinianka Szubin 1:3 LTP Lubanie
GKS Baruchowo 0:2 Łokietek Brześć Kujawski
Orzeł Służewo 3:0 Start Radziejów
Kujawianka Strzelno 1:1 Noteć Łabiszyn
Zdrój Ciechocinek 0:2 Wisła Dobrzyń

Logowanie