Klub Sportowy Brzoza - strona nieoficjalna

Strona klubowa
  • Wyniki ostatniej kolejki:
  • KS Brzoza - Noteć Gębice 2:2
  • Kujawy Markowice - Burza Nowa Wieś Wielka 0:3
  • Piast Kołodziejewo - Pałuczanka Żnin 1:3
  • Zootechnik Kołuda Wielka - Dąb Barcin 1:6
  • Sparta Janowiec Wielkopolski - Znicz Rojewo 3:0
  • Mikrus Szadłowice - Zagłębie Piechcin 3:1
  •        

FaceBook

Najlepsi typerzy

Zaloguj się, aby typować.
Lp. Osoba Pkt.

Statystyki drużyny

FaceBook

Statystyki

Brak użytkowników
zalogowanych i 1 gość

dzisiaj: 31, wczoraj: 158
ogółem: 921 280

statystyki szczegółowe

Aktualności

Hat trick Ziółkowskiego i wygrana w Kołodziejewie.

  • autor: Redakcja, 2018-05-01 12:06

Po bardzo ciężkim i emocjonującym meczu wywozimy 3 punkty z Kołodziejewa.

Choć zabrakło kilku kluczowych zawodników to Ci którzy pojechali do Kołodziejewa dali z siebie wszystko. Brawo drużyna.

 

herb Piast Kołodziejewo
2:4
(2:1) herb KS Brzoza Piast Kołodziejewo   KS Brzoza   2018-04-28, 17:00

Czas spotkania: 90 min.

 
<br />

 

 
herb KS Brzoza Informacje o kadrze KS Brzoza

1. Kazimierz Kostkowski   
2. Tomasz Lepert   
3. Arkadiusz Pruss ??ta kartka   
4. Albert Maciejewski ??ta kartka   
5. Mariusz Raczkowski  (2 asysty) ??ta kartka   
6. Łukasz Lutowski   
7. Oskar Raczkowski ??ta kartka   
8. Marcin Michalski bramka  (1 asysta)  zmiana 70" Mateusz Gąska   
9. Piotr Ziólkowski bramka bramka bramka  (1 asysta)   
10. Piotr Krysiak  zmiana 87" Michał Pietrzak   
11. Sławomir Sztuba   

...


  • Komentarzy [0]
  • czytano: [44]
 

Dodaj swój komentarz

Autor: Treść:pozostało znaków:

Najbliższe spotkanie

W najbliższym czasie zespół nie rozgrywa żadnego spotkania.

Reklama

Kalendarium

19

06-2018

wtorek

20

06-2018

środa

21

06-2018

czwartek

22

06-2018

piątek

23

06-2018

sobota

24

06-2018

niedziela

25

06-2018

pon.

Ostatnie spotkanie

KS BrzozaNoteć Gębice
KS Brzoza 2:2 Noteć Gębice
2018-06-09, 16:00:00
     

Najbliższa kolejka

Najbliższa kolejka 31

Wyniki

Ostatnia kolejka 30
KS Brzoza 2:2 Noteć Gębice
Kujawy Markowice 0:3 Burza Nowa Wieś Wielka
Piast Kołodziejewo 1:3 Pałuczanka Żnin
Zootechnik Kołuda Wielka 1:6 Dąb Barcin
Sparta Janowiec Wielkopolski 3:0 Znicz Rojewo
Mikrus Szadłowice 3:1 Zagłębie Piechcin

Logowanie