• Lider Włocławek - KS Brzoza 1:1

dzisiaj: 204, wczoraj: 1919

Do awansu 1 punkt.

• autor: Redakcja, 2018-05-20 11:44

KSB piszę historię . Tylko jednego punktu brakuje do awansu do wyższej klasy rozgrywkowej.

Do przerwy prowadzimy 1:0. Gola zdobył Sławomir Sztuba w 18'. W Brzozie dziś dobry mecz, miejscowi prowadzą grę, rywal przyczajony i skupiony czeka na kontrę. Były fajerwerki w postacji przewrotki Ziółkowskiego i piękny strzał O.Raczkowskiego sparowany przez golkipera Pałuczanki.

Jeśli kogoś nie zadowoliła pierwsza połowa, to druga zapewne zachwyciła 👏 Gospodarze ruszyli do ataku od pierwszego gwizdka. Była Rabona "Ziółka", ale były też seryjnie zmarnowane wyśmienite okazje ofensywy KSB. Kiedy w 62' Mateusz Miedziński idealnie przymierzył z rzutu wolnego wydawało się, że gospodarze spokojnie zainkasują komplet punktów. Ale gracze Pałuczanki nie chcieli tanio oddać skóry - postraszyli dwiema zmarnowanymi "setkami". Piłkarze KSB dalej grali swoje, niestety również nieskutecznie. Ostatnie 10 minut to rollercoster. W 80' piłkarze ze Żnina zdobyli gola z rzutu wolnego, a dwie minuty później było już 2:2 po golu głową!!! Goście zaatakowali jeszcze śmielej, ale nadziali się na kontrę. W 86' Piotr Ziółkowski wymanewrował defensywę Pałuczanki, dograł do Kamila Baranowskiego, ktory z bliska pewnym strzałem posłał piłkę do siatki.

W drugiej połowie na boisku pojawił się Kwiatkowski i Pietrzak.