|
|
|||
dzisiaj: 475, wczoraj: 65
ogółem: 2 128 056
statystyki szczegółowe
Zestawienie przesłał Pan Mirosław Wożniak z Gazety Pomorskiej.
S N A J P E R Z Y
Kl. a grupa 2 sezon 2017/2018
Na liście strzelców jest 182 zawodników
25 – Piotr Łabuszyński - Piast Kołodziejewo
21 – Piotr Ziółkowski - KS Brzoza
19 – Krystian Makowiecki - Goplania Inowrocław
18 – Piotr Pacia - Noteć Gębice, Tomasz Krysiński - Pałuczanka Żnin
16 – Arkadiusz Makowiecki - Goplania, Krystian Kryszak - Noteć,
15 – Marcin Skonieczka - Goplania, Błażej Wyrkowski - Mikrus Szadłowice
14 – Arkadiusz Cichy - Sparta Janowiec Wielkop. Paweł Stępień - Mikrus,
13 – Sebastian Basiński - Piast,
12 – Hubert Trawiński - KP Jeziora Wielkie
11 – Dawid Niemczewski - KP Jeziora W.
10 – Piotr Bachanek - Piast, Piotr Krysiak – KS Brzoza, Kornel Popiołkiewicz - Zagłębie Piechcin
9 – Kamil Baranowski - KS Brzoza, Wojciech Błaszczak - Burza Nowa Wieś Wielka
8 – Paweł Kadłubowicz - Sparta, Sławomir Roszak - Kujawy Markowice, Marcin Jankowiak - Noteć,
7 – Dawid Górski - Goplania, Dawid Smętek, Radosław Wisz - Dąb Barcin, Krzysztof Milewski - Mikrus,
Aleksander Pierzchała - Zootechnik Kołuda Wielka,
6 – Łukasz Lutowski - KS Brzoza, Kacper Wiktorowicz - Zagłębie, Marcin Tarnowski, Jarosław Plewa
Jakub Jankowski - Dąb, Kamil Chmielewski - Sparta, Wiktor Mochalski, Tomasz Giszter - KP Jeziora
Adrian Wysocki - Zootechnik,
5 – Marcin Michalski, Sławomir Sztuba - KS Brzoza, Michał Szeremet, Krzysztof Machowski - Burza,
Bartłomiej Szmyt, Łukasz Kaśków - Dąb, Kamil Juszczak, Mateusz Głowski - Sparta,
Damian Piórkowski, Paweł Polaczek, - Pałuczanka, Dawid Aleksandrowicz, Krystian Łuczak - Noteć,
Bartłomiej Bednarek, Bartłomiej Zieliński - Znicz Rojewo,
4 – Michał Hałas - Goplania, Sławomir Winiecki, Michał Kasprzak - Burza, Mateusz Włoch, Mateusz
Wiktorowicz, Dawid Błażejewski - Zagłębie, Bartłomiej Dreżewski, Jakub Trześniewski - Dąb,
Jakub Jarzyński - Mikrus, Przemysław Radka, Hubert Wesołowski, Marcin Kasprzak - Sparta,
Marcin Kaźmierczak - KP Jeziora W. Jakub Pankowski - Kujawy, Kamil Pluciński, Mateusz Losik -
Zootechnik, Hubert Bembenek - Noteć, Marcin Dunisławski, Mikołaj Czaja, Paweł Kuczyński,
Tyberiusz Głogowski - Znicz, Dariusz Swojnóg - Piast,
3 – Łukasz Rybczyński - Goplania, Albert Maciejewski - KS Brzoza, Szymon Kruk, Maciej Kubacki -
Burza, Jakub Ślebioda, Dawid Pawlak, Jakub Juszczyk, Paweł Marciniak - Zagłębie,
Radosław Mróz - Dąb, Sebastian Wyrkowski - Mikrus, Micha Walinciak - Sparta, Jakub Jąkalski,
Dawid Mańkowski, Maciej Skoczylas - KP Jeziora, Krzysztof Głogowski - Kujawy,
Tomasz Oczkowski, Hubert Prosinowski - Zootechnik, Patryk Paluszkiewicz, Piotr Bryzgalski -
Pałuczanka, Szymon Moszkowicz - Noteć, Stanisław Ciejek, Arkadiusz Wilk - Sparta,
2 – Kacper Wróblewski, Hubert Jabłoński, Adam Rychłowski - Goplania, Mateusz Miedziński, Dariusz
Raczkowski - KS Brzoza, Maciej Perlak, Łukasz Jaszyk - Burza, Piotr Marcisz, Krzysztof Dybalski -
Zagłębie, Leszek Wisz, Mateusz Ostrowski - Dąb, Artud Dąbrowski, Dariusz Semenowicz - Mikrus,
Michał Będzidko - Sparta, Kajetan Wegner - Kujawy, Damian Ojczenasz, Jarosław Łapiński, Mateusz
Biłoszewski, Dawid Pindel - Zootechnik, Radosław Kończal, Błażej Kulig, Piotr Kowalski - Pałuczanka
Damian Radecki - Noteć, Marcin Wijata, Paweł Pacholski - Znicz, Robert Wilk, Tomasz Radecki,
Erwin Woźniak, Piotr Kędziora, Krzysztof Wikarski - Piast
1 – Kamil Zajdlewicz, Kamil Goczkowski, Damian Kemski - Goplania, Dariusz Kwiatkowski,
Tomasz Lepertt, Hubert Maciejewski, Mariusz Raczkowski - KS Brzoza, Grzegorz Kubisz,
Dawid Pacholski, Łukasz Jędrusik, Filip Łukaszewski, Daniel Błaszczak, Przemysław Rutyna,
Jakub Kaczmarek - Burza, Dawid Marczyński, Łukasz Sobek - Zagłębie, Mateusz Roman,
Piotr Nadzieja, Michał Węgliński, Radosław Sulecki, Adam Sobierajski, Konrad Wachowski - Dąb,
Michał Urbaniak, Artur Urbaniak, Krystian Nocny, Marcin Dąbrowa, Arkadiusz Frątczak, Jakub Morek
Mikrus, Michał Zaworski, Adrian Buś, Kamil Roszkowiak, Patryk Łasiński - Sparta,
Kamil Baranowski, Wiktor Szczepaniak, Aleksander Kubaszewski, Patryk Marciniak, Michał Ornatek -
KP Jeziora, Radosław Świtalski, Piotr Strzelec - Kujawy, Mirosław Szatkowski, Szymon Maciejewski,
Szymon Marciniak, Marcel Trafny - Zootechnik, Rafał Gwit, Adrian Stefaniak, Piotr Cieślak, Marcin
Grochowski, Tomasz Witkowski, Radosław Nitka, Mateusz Mikoś - Pałuczanka, Damian Brończyk,
Jarosław Nadoliński - Noteć, Jakub Tomczyk, Jarosław Olszewski, Kamil Krzewina, Łukasz Radzimski,
Eryk Trawka - Znicz, Jakub Wilk - Piast.
W całym sezonie 15 bramek zaliczono jako samobójcze
16 spotkań zweryfikowanych zostały jako walkowery
Zestawienie przesłał Pan Mirosław Wożniak z Gazety Pomorskiej. W zestawieniu są pomyłki . Dla przykładu nasz trener ma zapisaną 1 bramkę a w samym meczu z Gębicach zanotował dwa trafienia.
...
|
Najbliższa kolejka 7 |
Ostatnia kolejka 6 | |||
| |||
| |||
| |||
| |||
| |||
| |||
| |||
|
Klasa Okręgowa » Grupa 2 | ||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
|