herb KS Brzoza
Piast Kołodziejewo   KS Brzoza

2016-11-05, 14:00

Czas spotkania: 90 min.

Na mecz do Kołodziejewa jechaliśmy nareszcie w składzie w jakim graliśmy od początku rundy. Zabrakło tylko Arka Prussa oraz na rozgrzewce przed meczem swoją niedyspozycję zgłosił Michalski. Do gry po pauzach za kartki wrócili Koronowski oraz Baranowski.

Mecz od początku ułożył się nieźle dla naszej drużyny. Poniżej prezentujemy minutowy przebieg spotkania.

9 minuta - trójkowa akcja Miedziński- Krysiak - Smerliński i ten ostatni wyprowadza KSB na prowadzenie. Strzał w długi róg bramki i golkiper gospodarzy bez szans.

25' - Baranowski obok słupka,

27' -Maciejewski po rzucie rożnym przenosi piłkę nad bramką Kołodziejewa,

31' - dobra interwencja Kostkowskiego, który paruje groźny strzał na rzut rożny,

35' - znakomita kontra KSB. Jaworski wypuszcza w uliczkę Smerlińskiego. Strzał i dobitkę na rzut rożny wybija bramkarz miejscowych,

38' - kolejna dobra interwencja Kostkowskiego,

39' - strzał Baranowskiego bramkarz wybija na rzut rożny,

40' - po dośrodkowaniu Baranowskiego znakomitą okazję marnuje Maciejewski - jego strzał głową o centymetry mija słupek bramki,

44' - kolejna nasza kontra. Koronowski strzela mocno , ale nad bramką .

53' - Baranowski obok słupka,

54' - Smerliński strzela nad bramką ,

63' - gospodarze mają okazje na wyrównanie. fenomenalnie broni Kostkowski,

70' - kolejna dobra interwencja Kostkowskiego,

71' - znakomita kontra KSB. Smerliński zagrywa do Jaworskiego a ten zdobywa gola. Prowadzimy 2-0.

77' - piękne prostopadłe zagranie Baranowskiego in w sytuacji sam na sam Smerliński zdobywa 3 bramkę dla naszej drużyny,

80' Gąska trafia piłką w słupek,

81' Strzał Koronowskiego z ledwością na róg wybija bramkarz Kołodziejewa,

82' Krysiak strzela nad bramką ,

84' Jaworski pięknym zwodem kładzie na ziemi zawodnika gospodarzy i pięknym uderzeniem z 30 metrów zdobywa 4 bramkę dla KSB,

86" Strzał Krysiaka broni bramkarz gospodarzy,

Wygrywamy w pełni zasłużenie. Tylu sytuacji bramkowych jak w meczu w Kołodziejewie nie mieliśmy już bardzo dawno.

Za tydzień start rundy rewanżowej. W piątek 11 listopada o godzinie 12:00 podejmujemy Goplanię Inowrocław.