Klub Sportowy Brzoza - strona nieoficjalna

Strona klubowa
  • Wyniki ostatniej kolejki:
  • Cukrownik Tuczno - KS Brzoza 1:2
  • Znicz Rojewo - Czarni Wierzchosławice 2:4
  • Unia Gniewkowo - Goplania Inowrocław 3:0
  • Mikrus Szadłowice - D±b B±kowo/D±browa Biskupia 2:0
  • Zagłębie Piechcin - Kujawy Markowice 1:7
  • Piast Kołodziejewo - Burza Nowa Wie¶ Wielka 4:1
  • Zootechnik Kołuda Wielka - Orłowianka Orłowo 7:1
  •        

Najlepsi typerzy

Zaloguj się, aby typować.
Lp. Osoba Pkt.

Ankiety

Brak aktywnych ankiet.

Statystyki drużyny

FaceBook

Statystyki

Brak użytkowników
zalogowanych i 1 go¶ć

dzisiaj: 146, wczoraj: 304
ogółem: 833 522

statystyki szczegółowe

Relacja spotkania

herb Mikrus Szadłowice
6:1
(4:1)
herb KS Brzoza
Mikrus Szadłowice   KS Brzoza

2017-03-25, 16:00

Czas spotkania: 90 min.

herb KS Brzoza Informacje o kadrze KS Brzoza

1. Michał Żurawski   
2. Tomasz Lepert  zmiana 85" Kacper Miazek   
3. Albert Maciejewski ??ta kartka   
4. Kamil Koronowski   
5. Mariusz Raczkowski  zmiana 80" Mateusz G±ska   
6. Sławomir Sztuba  (1 asysta)   
7. Maciej Smerliński   
8. Mateusz Miedziński   
9. Piotr Krysiak bramka   
10. Marcin Michalski   
11. Łukasz Lutowski  zmiana 65" Michał B±kowski   

Komentarzy [0]

Dodaj swój komentarz

Autor: Tre¶ć:pozostało znaków:

Najbliższe spotkanie

W najbliższym czasie zespół nie rozgrywa żadnego spotkania.

Reklama

Kalendarium

29

05-2017

pon.

30

05-2017

wtorek

31

05-2017

¶roda

01

06-2017

czwartek

02

06-2017

pi±tek

03

06-2017

sobota

04

06-2017

niedziela

Ostatnie spotkanie

Cukrownik TucznoKS Brzoza
Cukrownik Tuczno 1:2 KS Brzoza
2017-05-20, 15:00:00
    relacja »

Najbliższa kolejka

Najbliższa kolejka 24
KS Brzoza - Zagłębie Piechcin
Kujawy Markowice - Piast Kołodziejewo
Burza Nowa Wie¶ Wielka - Mikrus Szadłowice
D±b B±kowo/D±browa Biskupia - Zootechnik Kołuda Wielka
Orłowianka Orłowo - Unia Gniewkowo
Goplania Inowrocław - Znicz Rojewo
Czarni Wierzchosławice - Cukrownik Tuczno

Wyniki

Ostatnia kolejka 23
Cukrownik Tuczno 1:2 KS Brzoza
Znicz Rojewo 2:4 Czarni Wierzchosławice
Unia Gniewkowo 3:0 Goplania Inowrocław
Mikrus Szadłowice 2:0 D±b B±kowo/D±browa Biskupia
Zagłębie Piechcin 1:7 Kujawy Markowice
Piast Kołodziejewo 4:1 Burza Nowa Wie¶ Wielka
Zootechnik Kołuda Wielka 7:1 Orłowianka Orłowo

Najnowsza galeria

Derby 2016
Ładowanie...

Logowanie