Klub Sportowy Brzoza - strona nieoficjalna

Strona klubowa
  • Wyniki ostatniej kolejki:
  • Kujawy Markowice - KS Brzoza 1:3
  • Kujawskie Pogranicze Jeziora Wielkie - Piast Kołodziejewo
  • Zootechnik Kołuda Wielka - Goplania Inowrocław 1:5
  • Pałuczanka Żnin - Sparta Janowiec Wielkopolski 0:4
  • Dąb Barcin - Mikrus Szadłowice 5:1
  • Burza Nowa Wieś Wielka - Zagłębie Piechcin 2:0
  • Noteć Gębice - Czarni Wierzchosławice 5:0
  •        

FaceBook

Najlepsi typerzy

Zaloguj się, aby typować.
Lp. Osoba Pkt.

Statystyki drużyny

FaceBook

Statystyki

Brak użytkowników
zalogowanych i 1 gość

dzisiaj: 21, wczoraj: 314
ogółem: 871 047

statystyki szczegółowe

Relacja spotkania

herb KS Brzoza
1:2
herb Burza Nowa Wieś Wielka
KS Brzoza   Burza Nowa Wieś Wielka

2017-04-29, 11:00

Czas spotkania: 90 min.

herb KS Brzoza Informacje o kadrze KS Brzoza

1. Michał Żurawski   
2. Tomasz Lepert ??ta kartka   
3. Kamil Koronowski   
4. Łukasz Lutowski   
5. Sławomir Sztuba   
6. Dariusz Kwiatkowski  zmiana 83" Mariusz Raczkowski   
7. Kamil Baranowski   
8. Kacper Miazek   
9. Marcin Michalski  zmiana 57" Jarosław Jaworski   
10. Piotr Krysiak bramka   
11. Arkadiusz Pruss  (1 asysta)   

Komentarzy [0]

Dodaj swój komentarz

Autor: Treść:pozostało znaków:

Najbliższe spotkanie

KS BrzozaZootechnik Kołuda Wielka
KS Brzoza   Zootechnik Kołuda Wielka
2017-10-21, 12:30:00


Statystyki przedmeczowe »

Reklama

Kalendarium

20

10-2017

piątek

21

10-2017

sobota

22

10-2017

niedziela

23

10-2017

pon.

24

10-2017

wtorek

25

10-2017

środa

26

10-2017

czwartek

Ostatnie spotkanie

Kujawy MarkowiceKS Brzoza
Kujawy Markowice 1:3 KS Brzoza
2017-10-14, 15:00:00
    relacja »

Najbliższa kolejka

Najbliższa kolejka 10
KS Brzoza - Zootechnik Kołuda Wielka
Piast Kołodziejewo - Czarni Wierzchosławice
Znicz Rojewo - Noteć Gębice
Mikrus Szadłowice - Burza Nowa Wieś Wielka
Sparta Janowiec Wielkopolski - Dąb Barcin
Goplania Inowrocław - Pałuczanka Żnin
Kujawskie Pogranicze Jeziora Wielkie - Kujawy Markowice

Wyniki

Ostatnia kolejka 9
Kujawy Markowice 1:3 KS Brzoza
Kujawskie Pogranicze Jeziora Wielkie Piast Kołodziejewo
Zootechnik Kołuda Wielka 1:5 Goplania Inowrocław
Pałuczanka Żnin 0:4 Sparta Janowiec Wielkopolski
Dąb Barcin 5:1 Mikrus Szadłowice
Burza Nowa Wieś Wielka 2:0 Zagłębie Piechcin
Noteć Gębice 5:0 Czarni Wierzchosławice

Logowanie