herb KS Brzoza
Goplania Inowrocław   KS Brzoza

2017-09-23, 14:00

Czas spotkania: 90 min.

Na mecz do Inowrocławia pojechaliśmy w 14 osobowym zestawieniu. Niestety z powodów osobistych, kontuzji  oraz obowiązków zawodowych zabrakło aż 4 zawodników , którzy w poprzednich meczach zaczynali mecze od pierwszej minuty (Miedziński, Krysiak, Baranowski oraz Suszek).

Od początku zarysowała się przewaga gospodarzy jednak nic z niej nie wynikało. Twarda walka na całym boisku i bardzo mało klarownych sytuacji do zdobycia bramki. Gospodarze próbowali strzałów z dalszej odległości a największe zagrożenie stwarzali po stałych fragmentach gry. Gdy wydawało się , że bramka dla gospodarzy jest tylko kwestią czasu w 41 minucie meczu nasz zespół zdobywa bramkę . Piłkę wzdłuż bramki zagrał Ziółkowski a obrońców wyprzedził Michalski który ulokował futbolówkę w siatce Goplanii. Dwie minuty później mogło a nawet powinno być 2-0. Idealną sytuacje marnuje Ziółkowski . Piłkę po jego uderzeniu cudem z lini bramkowej wybija obrońca gospodarzy.

Druga połowa zdecydowanie lepiej zaczyna się dla gospodarzy. Nasi zawodnicy nie do końca wysłuchali tego o czym mówił trener w przerwie i zamiast czekać na rywala i grać z kontry postanowili zaatakować . Niestety strata piłki pod bramką rywali i to Goplania skontrowała nasz zespół . Po kilku minutach niefrasobliwość naszej defensywy kończy się stratą drugiego gola. Kilka minut później nasz zespół ma szansę na zdobycie bramki dającej remis. Po indywidualnej akcji rzut karny wywalczył Ziólkowski. Niestety jedenastkę , której egzekutorem był sam poszkodowany pewnie broni bramkarz gospodarzy. W końcówce meczu gospodarze zdobywają trzeciego gola po rzucie karnym i mecz kończy się wynikiem 3-1.