Klub Sportowy Brzoza - strona nieoficjalna

Strona klubowa
  • Wyniki ostatniej kolejki:
  • KS Brzoza - Pałuczanka Żnin 3:2
  • Piast Kołodziejewo - Kujawy Markowice 3:0
  • Kujawskie Pogranicze Jeziora Wielkie - Zootechnik Kołuda Wielka 1:2
  • Goplania Inowrocław - Dąb Barcin 2:1
  • Sparta Janowiec Wielkopolski - Burza Nowa Wieś Wielka 9:1
  • Zagłębie Piechcin - Noteć Gębice 0:3
  •        

FaceBook

Najlepsi typerzy

Zaloguj się, aby typować.
Lp. Osoba Pkt.

Statystyki drużyny

FaceBook

Statystyki

Brak użytkowników
zalogowanych i 1 gość

dzisiaj: 40, wczoraj: 290
ogółem: 916 175

statystyki szczegółowe

Relacja spotkania

herb KS Brzoza
2:1
(0:0)
herb Piast Kołodziejewo
KS Brzoza   Piast Kołodziejewo

2017-09-30, 16:00

Czas spotkania: 90 min.

herb KS Brzoza Informacje o kadrze KS Brzoza

1. Kazimierz Kostkowski   
2. Tomasz Lepert  zmiana 86" Marcin Michalski   
3. Arkadiusz Pruss ??ta kartka   
4. Albert Maciejewski   
5. Kamil Koronowski  zmiana 62" Jakub Suszek   
6. Sławomir Sztuba   
7. Mateusz Miedziński   
8. Oskar Raczkowski   
9. Piotr Ziólkowski  (1 asysta)  zmiana 77" Dariusz Kwiatkowski   
10. Piotr Krysiak bramka bramka ??ta kartka   
11. Kamil Baranowski ??ta kartka  zmiana 63" Łukasz Lutowski   

Komentarzy [0]

Dodaj swój komentarz

Autor: Treść:pozostało znaków:

Najbliższe spotkanie

Dąb BarcinKS Brzoza
Dąb Barcin   KS Brzoza
2018-05-26, 16:00:00


Statystyki przedmeczowe »

Reklama

Kalendarium

21

05-2018

pon.

22

05-2018

wtorek

23

05-2018

środa

24

05-2018

czwartek

25

05-2018

piątek

26

05-2018

sobota

Dąb Barcin - KS Brzoza - 16:00

27

05-2018

niedziela

Ostatnie spotkanie

KS BrzozaPałuczanka Żnin
KS Brzoza 3:2 Pałuczanka Żnin
2018-05-19, 18:00:00
    relacja »

Najbliższa kolejka

Najbliższa kolejka 27
Znicz Rojewo - Piast Kołodziejewo
Dąb Barcin - KS Brzoza
Noteć Gębice - Mikrus Szadłowice
Burza Nowa Wieś Wielka - Goplania Inowrocław
Pałuczanka Żnin - Kujawskie Pogranicze Jeziora Wielkie
Zootechnik Kołuda Wielka - Kujawy Markowice

Wyniki

Ostatnia kolejka 26
KS Brzoza 3:2 Pałuczanka Żnin
Piast Kołodziejewo 3:0 Kujawy Markowice
Kujawskie Pogranicze Jeziora Wielkie 1:2 Zootechnik Kołuda Wielka
Goplania Inowrocław 2:1 Dąb Barcin
Sparta Janowiec Wielkopolski 9:1 Burza Nowa Wieś Wielka
Zagłębie Piechcin 0:3 Noteć Gębice

Logowanie