Klub Sportowy Brzoza - strona nieoficjalna

Strona klubowa
  • Wyniki ostatniej kolejki:
  • KS Brzoza - Pałuczanka Żnin 3:2
  • Piast Kołodziejewo - Kujawy Markowice 3:0
  • Kujawskie Pogranicze Jeziora Wielkie - Zootechnik Kołuda Wielka 1:2
  • Goplania Inowrocław - Dąb Barcin 2:1
  • Sparta Janowiec Wielkopolski - Burza Nowa Wieś Wielka 9:1
  • Zagłębie Piechcin - Noteć Gębice 0:3
  •        

FaceBook

Najlepsi typerzy

Zaloguj się, aby typować.
Lp. Osoba Pkt.

Statystyki drużyny

FaceBook

Statystyki

Brak użytkowników
zalogowanych i 1 gość

dzisiaj: 262, wczoraj: 220
ogółem: 917 162

statystyki szczegółowe

Relacja spotkania

herb Noteć Gębice
5:3
(0:1)
herb KS Brzoza
Noteć Gębice   KS Brzoza

2017-11-25, 13:00

Czas spotkania: 90 min.

herb KS Brzoza Informacje o kadrze KS Brzoza

1. Kazimierz Kostkowski   
2. Albert Maciejewski   
3. Jakub Suszek  zmiana 75" Michał Pietrzak   
4. Kamil Koronowski czerwona kartka   
5. Łukasz Lutowski  zmiana 85" Mateusz Gąska   
6. Sławomir Sztuba   
7. Mateusz Miedziński   
8. Oskar Raczkowski ??ta kartka   
9. Marcin Michalski  (1 asysta)  zmiana 65" Mariusz Raczkowski  (2 asysty)   
10. Piotr Ziólkowski   
11. Kamil Baranowski   

Komentarzy [0]

Dodaj swój komentarz

Autor: Treść:pozostało znaków:

Najbliższe spotkanie

Dąb BarcinKS Brzoza
Dąb Barcin   KS Brzoza
2018-05-26, 16:00:00


Statystyki przedmeczowe »

Reklama

Kalendarium

25

05-2018

piątek

26

05-2018

sobota

Dąb Barcin - KS Brzoza - 16:00

27

05-2018

niedziela

28

05-2018

pon.

29

05-2018

wtorek

30

05-2018

środa

31

05-2018

czwartek

KS Brzoza - Burza Nowa Wieś Wielka - 16:00

Ostatnie spotkanie

KS BrzozaPałuczanka Żnin
KS Brzoza 3:2 Pałuczanka Żnin
2018-05-19, 18:00:00
    relacja »

Najbliższa kolejka

Najbliższa kolejka 27
Znicz Rojewo - Piast Kołodziejewo
Dąb Barcin - KS Brzoza
Noteć Gębice - Mikrus Szadłowice
Burza Nowa Wieś Wielka - Goplania Inowrocław
Pałuczanka Żnin - Kujawskie Pogranicze Jeziora Wielkie
Zootechnik Kołuda Wielka - Kujawy Markowice

Wyniki

Ostatnia kolejka 26
KS Brzoza 3:2 Pałuczanka Żnin
Piast Kołodziejewo 3:0 Kujawy Markowice
Kujawskie Pogranicze Jeziora Wielkie 1:2 Zootechnik Kołuda Wielka
Goplania Inowrocław 2:1 Dąb Barcin
Sparta Janowiec Wielkopolski 9:1 Burza Nowa Wieś Wielka
Zagłębie Piechcin 0:3 Noteć Gębice

Logowanie