Klub Sportowy Brzoza - strona nieoficjalna

Strona klubowa
  • Wyniki ostatniej kolejki:
  • Noteć Gębice - KS Brzoza 5:3
  • Burza Nowa Wieś Wielka - Kujawy Markowice 5:1
  • Pałuczanka Żnin - Piast Kołodziejewo 2:4
  • Dąb Barcin - Zootechnik Kołuda Wielka 6:1
  • Znicz Rojewo - Sparta Janowiec Wielkopolski 2:3
  • Zagłębie Piechcin - Mikrus Szadłowice 1:4
  •        

FaceBook

Najlepsi typerzy

Zaloguj się, aby typować.
Lp. Osoba Pkt.

Statystyki drużyny

FaceBook

Statystyki

Brak użytkowników
zalogowanych i 1 gość

dzisiaj: 170, wczoraj: 264
ogółem: 894 914

statystyki szczegółowe

Kadra » Szczegóły

« wróć

Kazimierz Kostkowski

kadraPozycja na boisku: bramkarz
Data urodzenia: 1987-02-11
Numer na koszulce: 12


Statystyki rozegranych spotkań


Spotkanie Typ Czas Oc. K. Br. As. Z.M. Kartki
Czarni Wierzchosławice - KS Brzoza L 90' 0 - - - -
KS Brzoza - Mikrus Szadłowice L 90' 0 - - - -
Orłowianka Orłowo - KS Brzoza L 90' 0 - - - -
Dąb Bąkowo/Dąbrowa Biskupia - KS Brzoza L 90' 0 - - - -
KS Brzoza - Unia Gniewkowo L 90' 0 - - - -
Burza Nowa Wieś Wielka - KS Brzoza L 90' 0 - - - -
KS Brzoza - Znicz Rojewo L 90' 0 - - - -
Zagłębie Piechcin - KS Brzoza L 90' 0 - - - -
KS Brzoza - Czarni Wierzchosławice L 90' 0 - - - -
Piast Kołodziejewo - KS Brzoza L 90' 0 - - - -
KS Brzoza - Goplania Inowrocław L 90' 0 - - - -
Zootechnik Kołuda Wielka - KS Brzoza L 90' 0 - - - -
KS Brzoza - Dąb Bąkowo/Dąbrowa Biskupia L 90' 0 - - - -
Znicz Rojewo - KS Brzoza L 90' 0 - - - -
KS Brzoza - Kujawy Markowice L 90' 0 - - - ż 
Podsumowanie 1350' 0 0 0 0 ż 1 cz 0

Najbliższe spotkanie

W najbliższym czasie zespół nie rozgrywa żadnego spotkania.

Reklama

Kalendarium

20

01-2018

sobota

21

01-2018

niedziela

22

01-2018

pon.

23

01-2018

wtorek

24

01-2018

środa

25

01-2018

czwartek

26

01-2018

piątek

Ostatnie spotkanie

Noteć GębiceKS Brzoza
Noteć Gębice 5:3 KS Brzoza
2017-11-25, 13:00:00
    relacja »

Najbliższa kolejka

Najbliższa kolejka 16

Wyniki

Ostatnia kolejka 15
Noteć Gębice 5:3 KS Brzoza
Burza Nowa Wieś Wielka 5:1 Kujawy Markowice
Pałuczanka Żnin 2:4 Piast Kołodziejewo
Dąb Barcin 6:1 Zootechnik Kołuda Wielka
Znicz Rojewo 2:3 Sparta Janowiec Wielkopolski
Zagłębie Piechcin 1:4 Mikrus Szadłowice

Logowanie