Klub Sportowy Brzoza - strona nieoficjalna

Strona klubowa
  • Wyniki ostatniej kolejki:
  • Noteć Gębice - KS Brzoza 5:3
  • Burza Nowa Wieś Wielka - Kujawy Markowice 5:1
  • Pałuczanka Żnin - Piast Kołodziejewo 2:4
  • Dąb Barcin - Zootechnik Kołuda Wielka 6:1
  • Znicz Rojewo - Sparta Janowiec Wielkopolski 2:3
  • Zagłębie Piechcin - Mikrus Szadłowice 1:4
  •        

FaceBook

Najlepsi typerzy

Zaloguj się, aby typować.
Lp. Osoba Pkt.

Statystyki drużyny

FaceBook

Statystyki

Brak użytkowników
zalogowanych i 1 gość

dzisiaj: 237, wczoraj: 264
ogółem: 894 981

statystyki szczegółowe

Kadra » Szczegóły

« wróć

Kamil Koronowski

kadraPozycja na boisku: obrońca/pomocnik
Data urodzenia: 1992-06-12
Numer na koszulce: 9

 

 

wzrost: 188cm

waga: 81kg

ulubion drużyna: Real Madryt

ulubiony piłkarz: Di Maria

 

sezon 2011/2012-  14 meczów, 2 bramki, 8 asyst

sezon 2012/2013- 24 mecze, 1 bramka, 4 asysty

 

 



Statystyki rozegranych spotkań


Spotkanie Typ Czas Oc. K. Br. As. Z.M. Kartki
KS Brzoza - Zagłębie Piechcin L 54' zmiana 0 - - - 2ż,cz 
Mikrus Szadłowice - KS Brzoza L 90' 0 - - - ż 
KS Brzoza - Sparta Janowiec Wielkopolski L 68' zmiana 0 - - - -
Goplania Inowrocław - KS Brzoza L 90' 0 - - - -
KS Brzoza - Piast Kołodziejewo L 62' zmiana 0 - - - -
KS Brzoza - Kujawskie Pogranicze Jeziora Wielkie L 60' zmiana 0 - - - -
KS Brzoza - Zootechnik Kołuda Wielka L 65' zmiana 0 - - - -
Pałuczanka Żnin - KS Brzoza L 90' 0 - - - -
KS Brzoza - Dąb Barcin L 90' zmiana 0 - 1 - 2ż,cz 
Noteć Gębice - KS Brzoza L 50' zmiana 0 - - - cz 
Podsumowanie 719' 0 0 1 0 ż 5 cz 3

Najbliższe spotkanie

W najbliższym czasie zespół nie rozgrywa żadnego spotkania.

Reklama

Kalendarium

20

01-2018

sobota

21

01-2018

niedziela

22

01-2018

pon.

23

01-2018

wtorek

24

01-2018

środa

25

01-2018

czwartek

26

01-2018

piątek

Ostatnie spotkanie

Noteć GębiceKS Brzoza
Noteć Gębice 5:3 KS Brzoza
2017-11-25, 13:00:00
    relacja »

Najbliższa kolejka

Najbliższa kolejka 16

Wyniki

Ostatnia kolejka 15
Noteć Gębice 5:3 KS Brzoza
Burza Nowa Wieś Wielka 5:1 Kujawy Markowice
Pałuczanka Żnin 2:4 Piast Kołodziejewo
Dąb Barcin 6:1 Zootechnik Kołuda Wielka
Znicz Rojewo 2:3 Sparta Janowiec Wielkopolski
Zagłębie Piechcin 1:4 Mikrus Szadłowice

Logowanie