Klub Sportowy Brzoza - strona nieoficjalna

Strona klubowa
  • Wyniki ostatniej kolejki:
  • KS Brzoza - Noteć Gębice 2:2
  • Kujawy Markowice - Burza Nowa Wieś Wielka 0:3
  • Piast Kołodziejewo - Pałuczanka Żnin 1:3
  • Zootechnik Kołuda Wielka - Dąb Barcin 1:6
  • Sparta Janowiec Wielkopolski - Znicz Rojewo 3:0
  • Mikrus Szadłowice - Zagłębie Piechcin 3:1
  •        

FaceBook

Najlepsi typerzy

Zaloguj się, aby typować.
Lp. Osoba Pkt.

Statystyki drużyny

FaceBook

Statystyki

Brak użytkowników
zalogowanych i 1 gość

dzisiaj: 454, wczoraj: 209
ogółem: 926 906

statystyki szczegółowe

Kadra » Szczegóły

« wróć

Dariusz Kwiatkowski

Pozycja na boisku: obrońca/pomocnik
Data urodzenia: 1988-10-12


Statystyki rozegranych spotkań


Spotkanie Typ Czas Oc. K. Br. As. Z.M. Kartki
KS Brzoza - Zagłębie Piechcin L 50' zmiana 0 - 1 - ż 
Mikrus Szadłowice - KS Brzoza L 65' zmiana 0 b - - ż 
KS Brzoza - Sparta Janowiec Wielkopolski L 22' 0 - - - -
Goplania Inowrocław - KS Brzoza L 30' 0 - - - -
KS Brzoza - Piast Kołodziejewo L 13' 0 - - - -
Kujawy Markowice - KS Brzoza L 20' 0 - - - -
Pałuczanka Żnin - KS Brzoza L 88' zmiana 0 - - - -
Burza Nowa Wieś Wielka - KS Brzoza L 30' 0 - - - -
Znicz Rojewo - KS Brzoza L 70' zmiana 0 - - - -
Zagłębie Piechcin - KS Brzoza L 70' zmiana 0 - - - -
KS Brzoza - Mikrus Szadłowice L 60' zmiana 0 - - - -
Zootechnik Kołuda Wielka - KS Brzoza L 18' 0 - - - -
KS Brzoza - Pałuczanka Żnin L 15' 0 - - - -
Dąb Barcin - KS Brzoza L 4' 0 - - - -
KS Brzoza - Noteć Gębice L 25' 0 - - - -
Podsumowanie 580' 0 1 1 0 ż 2 cz 0

Najbliższe spotkanie

W najbliższym czasie zespół nie rozgrywa żadnego spotkania.

Reklama

Kalendarium

18

07-2018

środa

19

07-2018

czwartek

20

07-2018

piątek

21

07-2018

sobota

22

07-2018

niedziela

23

07-2018

pon.

24

07-2018

wtorek

Ostatnie spotkanie

KS BrzozaNoteć Gębice
KS Brzoza 2:2 Noteć Gębice
2018-06-09, 16:00:00
     

Najbliższa kolejka

Najbliższa kolejka 31

Wyniki

Ostatnia kolejka 30
KS Brzoza 2:2 Noteć Gębice
Kujawy Markowice 0:3 Burza Nowa Wieś Wielka
Piast Kołodziejewo 1:3 Pałuczanka Żnin
Zootechnik Kołuda Wielka 1:6 Dąb Barcin
Sparta Janowiec Wielkopolski 3:0 Znicz Rojewo
Mikrus Szadłowice 3:1 Zagłębie Piechcin

Logowanie