Klub Sportowy Brzoza - strona nieoficjalna

Strona klubowa
Herb
  • Wyniki ostatniej kolejki:
  • Lider Włocławek - KS Brzoza 1:1
  • Piast Złotniki Kujawskie - Lubienianka Lubień Kujawski 2:1
  • Gopło Kruszwica - Goplania Inowrocław 2:1
  • Szubinianka Szubin - LTP Lubanie 1:3
  • GKS Baruchowo - Łokietek Brześć Kujawski 0:2
  • Orzeł Służewo - Start Radziejów 3:0
  • Kujawianka Strzelno - Noteć Łabiszyn 1:1
  • Zdrój Ciechocinek - Wisła Dobrzyń 0:2
  •        

Fanpage Facebook

PayPal - Klub50

Klub 50 KSB

Najlepsi typerzy

Zaloguj się, aby typować.
Lp. Osoba Pkt.

Statystyki

Brak użytkowników
zalogowanych i 1 gość

dzisiaj: 270, wczoraj: 1919
ogółem: 962 521

statystyki szczegółowe

Kadra » Szczegóły

« wróć

Albert Maciejewski

Pozycja na boisku: obrońca
Data urodzenia: 07-02-1993

wzrost: 185cm

waga: 73kg

ulubiona drużyna: Chelsea Londyn

ulubiony piłkarz: John Terry



Statystyki rozegranych spotkań


Spotkanie Typ Czas Oc. K. Br. As. Z.M. Kartki
Zdrój Ciechocinek - KS Brzoza L 90' 0 - - - ż 
KS Brzoza - Wisła Dobrzyń L 90' 0 b - - ż 
Noteć Łabiszyn - KS Brzoza L 90' 0 b - - -
KS Brzoza - Lubienianka Lubień Kujawski L 90' 0 b - - -
KS Brzoza - Start Radziejów L 90' 0 bb - - -
Łokietek Brześć Kujawski - KS Brzoza L 90' 0 - - - ż 
KS Brzoza - LTP Lubanie L 90' 0 - - - -
Goplania Inowrocław - KS Brzoza L 90' 0 - - - -
KS Brzoza - Piast Złotniki Kujawskie L 82' zmiana 0 - - - ż 
KS Brzoza - Orzeł Służewo L 90' 0 b - - ż 
Lider Włocławek - KS Brzoza L 90' 0 - - - -
Podsumowanie 982' 0 6 0 0 ż 5 cz 0

Najbliższe spotkanie

W najbliższym czasie zespół nie rozgrywa żadnego spotkania.

Reklama

Kalendarium

13

12-2018

czwartek

14

12-2018

piątek

15

12-2018

sobota

16

12-2018

niedziela

17

12-2018

pon.

18

12-2018

wtorek

19

12-2018

środa

Ostatnie spotkanie

Lider Włocławek 1:1 KS Brzoza
2018-11-17, 17:00:00
    relacja »

Najbliższa kolejka

Najbliższa kolejka 16

Wyniki

Ostatnia kolejka 15
Lider Włocławek 1:1 KS Brzoza
Piast Złotniki Kujawskie 2:1 Lubienianka Lubień Kujawski
Gopło Kruszwica 2:1 Goplania Inowrocław
Szubinianka Szubin 1:3 LTP Lubanie
GKS Baruchowo 0:2 Łokietek Brześć Kujawski
Orzeł Służewo 3:0 Start Radziejów
Kujawianka Strzelno 1:1 Noteć Łabiszyn
Zdrój Ciechocinek 0:2 Wisła Dobrzyń

Logowanie